Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez csak nálunk probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nálunk probléma?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a szennyeset elhagyja magát után.Eloterbol ,hálóból szedem össze ,és már annyiszor szóltam érte..... Amikor meg már felemelem a hangom akkor én vagyok a harpia.🤔Ha megyünk valahova el kell készítenek a gyereket ,és mellé még egy 36 éves ember után pakolni mert én nem szeretek kupit hagyni .Miért nem tud ennyire figyelni? Egy darabig betartja aztán kezdődik......És ez igaz a fürdőszoba és tarsaira is.Miert az igényesebb kell hagyjon ,H ne legyen balhé?
2020. júl. 5. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, az lesz kimosva, ami a szennyesben van, vagy amit kimos magának. Amit széthagy, az nem. Mikor majd elfogy az alsója meg az inge, akkor talán elgondolkodik.
2020. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

Mikor még dolgoztál?

Mert most csak neki van munkahelye?

Osszátok meg a feladatokat konkrétan,és akkor nincs mutogatás.

Ha ő látástól mikulásig dolgozik,akkor meg jobb,ha összeszeded utánna,ami kb 2-3perc,akárhogy is nézzük.

Jóllehet neki se lenne több.

2020. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!