Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyes nok miert rohannak igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nok miert rohannak igy bele a gyerekvallalasba?

Figyelt kérdés

Nem egy ismerosomnel latom, hogy 2-3-4 honap utan osszejon a gyerek. Ez is abbol derul ki, hogy eltunnek egy idore a kisse ribizlis kepek, majd megjelenik egy nagy pocakos eskuvoi foto...

Az ilyen nok nem felnek, hogy esetleg nem eleg stabil a kapcsolatuk vagy hogy anyagilag fuggnek a pasitol? Ezt azert jegyzem meg, mert legtobbszor a bmw/audi/merci+onallo albi+piszokjol fizeto allas szentharomsagbol valok a ferfi tagok, a nok meg iskola utan eldolgozgattak 1-2 evet. Vagy szimplan ez a kovetkezo eletceljuk?


Termeszetesen nem vagyok irigy, nekem is van egy tunderi parom ( aki barmikor vallalna velem gyereket), de eszembe nem jutna 9 honap utan megtartani egy gyereket. Jelenleg is 1,5 eves tovabbkepzesre megyek munka mellett.


23



2020. aug. 8. 06:34
A kérdező szavazást indított:
Nincs mas celjuk az eletben
A ribikbol lesznek a legjob felesegek
Biztos csak becsuszott
Ne irigykedj
Az o dolguk
En is igy vallalok/vallaltam gyereket.
52 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Látod a szavazás eredményét.

Magánügy.

2020. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarnak dolgozni.
2020. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Gyakori, hogy a testvérének összejött, akkor neki is bele kell ilyenbe mennie. Gyakori, hogy megvan a társ, így a kémia beindul, és megvadulnak a felek.
2020. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

"Eszembe nem jutna 9 hónap után megtartani egy gyereket"


Ők meg bevállalják. Szerinted melyikőtök a felelőtlen? A magzatgyilkos, vagy ők?

Van különbség, de magánügy.

2020. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezeknek min. 90%-a elvált lesz egy vagy több gyerekkel. A net tele van ilyen harmincas nőkkel. A csávókról meg általában kiderül, hogy meghülyítették a csajt, milyen gazdagok, közben meg az egész hitelből van. Egyik rokonom is ilyen...
2020. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Az én baráti körömben nincsenek ilyen nők,de gondolom, főleg az alábbi három oka lehet:

-annyira vágynak a babára, hogy elveszítik a józan eszüket

-annyira meg akarják tartani a pasit, hogy bármit megtesznek ezért

-becsúszott, és akár lelkiismereti okokból, akár másokból nem akarják elvetetni.

2020. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy semmire sincs garancia! Lehet valaki hosszú évekig jarnak randiznak, hú de jó hú de szuper és esküvő és gyerek után borul minden! Nekem a tesóm fél év után ment hozzá a férjéhez, rögtön jött a baba is. 21 éve hazasok. Szerintem ez azon múlik hogy tényleg megtaláld a másik feled és dolgozni azon hogy működjön! Egy gyermek érkezése még egy stabil házasságot is próbára tesz. És az hogy mások mit csinalnak, az a saját dolguk. Te a saját életeddel foglalkozz és próbálj okulni mások hibájából. Még te is járhatsz így ezért ne ítélkezz senki felett!
2020. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindig a pénzes pasik így meg úgy.... 😒
2020. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki 4 éves együtt jaras után hazasodva is elválik ,van akinek meg ugymond becsúszott a baba de Azóta is szépen élnek.

Ne általánosíts!!

2020. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Több élethelyzet :

Barátnőmnek néhány hónapos kapcsolatban nem használt a fogamzásgátló,akkor derült ki,hogy túl gyenge hormontartalmú neki amikor már megfogant a baba. Az abortuszt elítéli így nemvolt kérdés,hogy megtartja.A gyerek apjával Egyutt Vannak azóta is.


Masik ismeros pcos ir endometriozus és még sok más betegsége van fejből nem is tudom elsorolni,összejött neki a betegségek sajnos. Kerek perec elmondták nem lehet gyereke aztán mègis lett.... ekkor 34 volt a gyerek egészséges de ő sajnos egyedül neveli.

2020. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!