Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha 5 éve nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 5 éve nem volt szex a feleségemmel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben alapjáraton kevesebbet szexeltünk, mert nőgyógyászati problémái voltak, orvosról orvosra jártunk, kórházról kórházra. Több egészségügyi kaparáson is túlesett, végül 4 és fél éve kivették a méhét, a petefészkein kívül mindent kiszedtek, mert el volt deformálódva már az egész méhe. Egészen 16 éves korától küzdött ezzel, 36 éves volt, amikor kivették a méhét. Azóta nincs szex. 5 éve. 2 éve már nem is próbálkozok, mert úgy is elutasít. Elhagyni nem akarom, mert van 2 gyerekünk, de ezt már nem bírom tovább.
2020. aug. 18. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelességed szex nélkül élni.
2020. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szegénynek ez hatalmas trauma lehet. Ez olyan, mintha neked levágnák a golyóidat, megsérül a férfiasságod, valószínű nem lenne nagy kedved a szexhez, mert nem érzed magad teljes férfinak.
2020. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológushoz kéne mennie. Egyértelműen mentális blokkja van, lehet, hogy nem érzi már magát nőnek, vagy fél, hogy fájni fog, vagy bármi más.
2020. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Kérdezd meg tőle, hogy meddig akarja a kétlaki életét élni. Úgy, hogy tőled leszedi a pénzt, a szeretőjével meg vígan elvan.

Nem hiszem, hogy egy nő-akár mi is volt vele-ne gondoljon a másik emberre és ne segítene neki.


Egyértelműen van valakije. Nem kérdés.

2020. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen műtét nagyon fájdalmas, és az egész hormonháztartására és bizony a személyiségre kihat. Függetlenül attól, hogy változatlanul mint nő teljes értékű, de komplexusokkal, szorongásokkal küzd.

Már semmi sem működik úgy a szervezetében, mint amikor egészséges volt.

Fájdalmas is lehet neki a behatolás, amin persze lehet segíteni.

Ideje megbeszélnetek. Hogy lenne valakije, az tejességgel kizárt.

2020. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Rendes tőled, hogy még értő és türelmes vagy, de ez azért nem egészséges. Se neki, se neked. Van 2 ilyen ismerősöm is, akikkel ugyenez történt, de ők is élnek házas életet. Már rég utána kellett volna járni, hogy miért nem akarja. Ne azt kérdezd tőle, hogy akarod-e?, hanem azt, hogy miért? Ha nem tud rá válaszolni, akkor keressetek fel egy pszichológust. Én csak akkor gyanakodnék megcsalásra, ha mindentől elzárkózik.
2020. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Önkielégítést sem tud?
2020. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Én nőként írom, hogy benned csak 5 év(?!) után fogalmazódott meg ez a kérdés?

Már régen szexuálpszichológushoz kéne járnotok.

2020. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

4 éve nem fekszem le a férjemmel. Nálunk egy konfliktus vezetett elhidegüléshez. Mi is a gyerek miatt (és anyagiak miatt) halogatjuk a válást.

Nálatok más a szituáció, de a végeredmény hasonló.

Ilyen esetben, ha lenne valakid szexre, én nem tartanám megcsalásnak.

Az igazán korrekt megoldás a válás lenne egyébként közös gyerekfelügyelettel. Tudom, hogy így is veszít az ember a gyerekkel töltött időből, főleg ha nem sikerül a két szülőnek egymáshoz közel megoldani a lakhatást, de a párkapcsolat fontos része a szex, főleg még ilyen fiatalkorban, tehát a feleségednek nincs joga magához láncolni, ha már nem képes szexuális életet élni.

Én nem orvosi beavatkozások miatt nem vagyok képes, hanem mert nem nem vagyok képes csókolgatni azt, aki elárult abban a konfliktusban engem, de lényegtelen, nincs jogom magamhoz láncolni a férjemet. Nem is gondolnám megcsalásnak, ha lenne valakije.

Persze nem rövid távú szexmentes időszakra gondolok, mint pl. szülés után hónapok vagy akár az első év, az azért más. Nem tehet a feleséged erről, de nála már tartóssá vált a szexre való képtelenség, még ha segíthetne is rajta egy jó szexuál- vagy akármilyen pszichológus, kettőtök közt már akkora törés van, amit nem lehet helyrehozni. Mással még működhet neki is, de köztetek kizárt dolog.

Annak ellenére, hogy mi konfliktus miatt hidegültünk el, azt gondolom, hogy már rég nincs semmiféle indulat kettőnk között és abszolút együtt tudunk működni elváltként is majd a gyerekünkkel kapcsolatban. Én biztosan nem fogom egymás ellen hangolni őket. Ha a feleséged szeret téged, akkor nincs joga benne tartani téged és kihasználni egy ilyen kapcsolatban. Azért van az a pont, amikor már tényleg csak érdekből kell a másik. Próbáljátok meg átbeszélni, hogy meg tudnátok-e oldani a gyerekek közös nevelését válás után. A feleséged nem tehet róla, hogy a sok egészségügyi beavatkozás ide juttatta, nekem is volt szülés után hosszú időszak, amikor a sok orvosi vizsgálat miatt képtelen voltam nőnek érezni magam meztelenül és taszított a szex gondolata, pedig velem semmi olyan rossz nem történt, mint a feleségeddel. De arról tehet, ha megpróbálja megakadályozni, hogy te még boldog legyél. Erre sok módszere van a nőknek, pl. hétvégi apukát csinálnak az apából és sorolhatnám. Megmondom őszintén, nem szívesen feküdnék le házas férfivel, de ilyen esetben nem okozna számomra lelkiismereti kérdést megtenni.

2020. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Engem másfél éve totálisan kipakoltak, méh, petefészek, minden ment. Nem túl gyakran, de élünk házaséletet, de a műtét előtt sem volt túl gyakori.

Igen, más, mint azelőtt, az elején fájhat, de aztán jó. Felborít sok mindent, az igaz, de szerintem a fent leírtakat nem feltétlenül indokolja.

Persze mindenki másképp éli meg...

Ki kellene deríteni, mi az oka. A nőiessége nem csorbult, sőt felszabadító, hogy egyáltalán nem kell vigyázni.

2020. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!