Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan házasok akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan házasok akik már nagyon régóta nem feküdtek le a párjukal?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de ma már válunk. Amúgy is, mi számít régnek....
2020. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mongyunk nekem kB 1 éve semmi..

Sajnálom hogy váltok.

2020. szept. 4. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm. Én nem vártam eddig...
2020. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak ilyenek, bár valószínűleg ott válnak. Ha nincs válás, akkor mind kettőnek van szeretője. Bár ha hosszú ideig nincs szex az előbb utóbb úgy is feltűnik egyik másiknak, és ha ezek után sem válás a vége, akkor ott egyértelműen tudják a másikról, hogy van a képben egy harmadik személy. Esetleg nyitott házasság.


Bár kétlem, hogy bárki is szemet hunyna afelől, hogy jó ideig nincs szex egy házasságban.

Inkább csak azt tudom elképzelni, hogy ezt adták be neked kérdező, mivel te vagy a harmadik. Ne gondold hogy nincs semmi szex, nem látod mi van a négy fal között. Erősen gyanítom, hogy hazudott neked az illető

2020. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy hosszú házasságban szinte alap az unalmas, lapos szex. Onnan már csak egy lépés hogy el is marad. Sok esetben sem válás, se szerető nem kerül képbe. A válás nem opció, szeretőt meg nem egyszerű találni, nős férfiként meg szinte lehetetlen.
2020. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt időszak, hogy hónapok is kimaradtak, de mostanában már azért még ha nem is naponta, de hetente, kéthetente van szex.
2020. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk kb fél éve nincs. De amúgy is annyira unalmas, (a férjem az a darab fa típus) hogy nem is bánom hogy nincs.

Komolyan izgalmasabb ha magamnak csinálom

2020. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
16 év házasság, évente 1-2 szex. Szerető nincs, gyerek van, munka van. Robot az egész életem.
2020. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nálunk kb 3 éve nem volt semmi. De nem válunk, igazából megbeszéltük, hogy számunkra sokkal fontosabb a lelki kapocs, az anyagiakban való kölcsönös segítés, a mindennapok kis apró dolgai, mint az, hogy naponta legyen egy unalmas menet. Próbálkoztunk 3asban, nem jött be. Így végül maradtunk a nyitott kapcsolat mellett, és szerencsére működik. Egy dologra kell odafigyelni: a sex másokkal tényleg csak sex legyen és ne ess szerelembe.
2020. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. 40+ év házasság 0 szex és köszönik,jól megvannak
2020. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!