Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik kifejezetten internetes társkeresőn ismerték meg a párjukat, és házasság lett belőle?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után találkoztatok először?

Mikor volt az első csók?

Az első együttlét?

Eljegyzés?

Mennyi idő után költöztetek össze?

Mennyi együttélés után lett házasság?


Kort és nemet is írjatok.


2016. nov. 16. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Én 13 éve teletexes társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel 🙂

Egy év után eljegyzés, 1.5 év után házasodtunk mert már úton volt a fiunk aki azóta már 11 éves.

2016. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Az ex ferjemmel jottunk igy ossze:-)Egy honap levelezes, az elso randin szex, eljegyzes nem volt ket honap mulva osszehazasodtunk es ez 6 evig tartott.-))
2016. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Első nap megbeszéltük, hogy másnap találkozunk, akkor az első randi volt csók is.

Szex nem sokkal később, aztán egyre több időt együtt is töltöttünk, talán 3 hónap után mondtuk ki, hogy együtt is lakunk. Fél év után kérte meg a kezem, innentől egy év múlva volt az esküvő.


Akkor voltunk 30 és 32 évesek.

2016. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Barátnőm így ismerte meg a férjét. Hamar találkoztak, de amennyire tudom az első találkozás még nem volt mindent eldöntő. Viszont utána elég hamar összeköltöztek, annak ellenére hogy ezt azt jelentette hogy a lány anyjánál kellet lakniuk (a srác nem igazán volt jóban a családjával, még diákok voltak). Kb két év után házasodtak, akkor a húszas éveik első felében jártak, és ez kb 15 éve volt.


És vicces módon vagy 5 olyan párt ismerek, akik online játékban (WoW) ismerkedtek meg, ebből 4 esetben két különböző országból, és költözés lett a vége, tehát igen komoly kapcsolatok :). Az egyik lány Dél-Afrikából költözött Svédországba.

2016. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én így ismertem meg a férjemet 6,5 évvel ezelőtt, 24 éves koromban. 18 nap online ismerkedés, üzenetváltás után volt az első randink, akkor voltak csókok is.

Az első randi óta vagyunk egy pár, szóval az az évfordulónk is. Az első szex 2 héttel később volt, a 3. randin. Lánykérés 1 hónap után.

Összeköltözés pár nappal az 1. évfordulónk előtt volt, és fél évre rá össze is házasodtunk. Szóval összességében 1,5 év kapcsolat után volt az esküvőnk. 5 éve vagyunk házasok:) 30/N

2016. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nalam ez amolyan kotetlen kapcsolatnak indult mivel a tavolsag is nagy volt nem is remenykedtem,viszont kivancsiak voltunk egymasra eloben igy talalkoztunk.Azert hozzatennem,hogy nekem ezek az egyejszakas kalandok sosem mentek,de mar regota nem volt szerencsem parkapcsolati teren. Elso alkalommal volt szex es ossze is jottunk.Onnantol jartunk egymashoz, tobb mint fel ev utan osszekoltoztunk,ra egy evre megkerte a kezem es meg ket ev kellett,hogy osszehazasodjunk,mar 8eve egyutt. 28N
2016. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi igen. 2 hét beszélgetés után találkoztunk. Első randin csók volt. Együttlét hetekkel később. Eljegyzés 5 hónap után. Házasság az első évfordulón. 27N 33F
2016. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Internetes társkeresőn ismertem meg a feleségemet majdnem 21 évesen. Kicsit több mint 2 hét volt, mire sor került az első randira, akkor meg is csókoltam. Nem sokkal később az első együttlét is megtörtént. Pár hét után már teljesen biztos voltam benne, hogy vele akarom leélni az életem, ezért megkértem a kezét, 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk, és 6 hónapra rá volt az esküvőnk. 6 és fél éve vagyunk együtt. Életem legjobb döntése volt regisztrálni egy ilyen oldalra!!! Ennek köszönhetem életem szerelmét! 27/F
2016. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%

Mennyi idő után találkoztatok először? Kb 1 hónap levelezés után

Mikor volt az első csók? 2. randi végén

Az első együttlét? 20 nap után

Eljegyzés? 3 év

Mennyi idő után költöztetek össze? 3 év

Mennyi együttélés után lett házasság? 1 év Most már 7 éve vagyunk házasok. Van egy 5 éves kisfiunk. Mindketten 34 évesek vagyunk

2016. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!