Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a feleségek akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek akik megcsalták a párjukat, de nem derült ki vagy megbocsájtották nekik és együtt maradtak a férjükkel gondolnak e, ill. hogyan gondolnak vissza a 3. félre?

Figyelt kérdés
Ilyen esetekben mindig csak arról beszélnek,hogy a megcsalt fél meg tud e bocsájtani, vagy ki tudja e verni a fejéből a házasságukba befurakodó 3. embert,de engem az érdekelne,hogy a hűtlen felek évek elteltével hogyan gondolnak vissza az esetre és a szeretőre.

2014. máj. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre megbocsátottam a nejemnek, másodjára elváltunk ( mindenki leértékel, amikor hangsúlyozom, hogy én voltam a hűséges, sőt még elsőre meg is bocsátottam ). Első alkalom után 1-2 hétig furán, utána szóba se került. A másodikig....
2014. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat én nem is minősíteném,ezért is kaptál egy rendes férfitől választ,nem egy nőtől.
2014. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gerinctelenek nem mernek előbújni, szóval szerintem nem fogsz sok valaszt kapni!
2014. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt így nem mertem...
2014. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a megjegyzést,de azért egy -két potenciális válaszra számítottam volna.

Egyszer ezen az oldalon olvastam egy feleség sztoriját,aki egyszer félrelépett és azóta értékeli a férjét és nagyon szégyenli amit tett. Az ilyen feleséget legalább annyira becsülöm,hogy beismerte azt,hogy hibázott és nem utólag állít fel egy filozófiát a félrelépésének a megmagyarázásához.

2014. máj. 12. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, csak egy eü-i dugás volt, és nem, nem gondolok rá.

Akire gondolok néha az a férjem előtti exem volt, vele nem feküdtem le, de talalkoztunk, sokat cseteltünk. Lelkileg felkavart. A második pasi miatt sokkal inkább van lelkiismeret-furdalásom, pedig vele nem is történt olyan, ami "tilos".

2014. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Sokan azt állítják,hogy a nők csak akkor keverednek testi kapcsolatba,ha érzelmi szálak is fűzik őket a kiszemelt pasihoz.

2014. máj. 15. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam csak néhány hónap telt el a szeretommel való szakítás óta, szoktam rá gondolni, de leginkabb csak akkor, amikor a férjem elfeledkezik arról, hogy miért is csaltam meg. Én a ferjemet szeretem, mindig is őt szerettem, de az ő másik szerelme a munkája. Sok évig bírtam kb. félévente egy szex volt közöttünk, aztán egy barátommal a munkahelyrol osszegabalyodtunk, 3 évig tartott, de nem volt szerelem, csak barátság szexszel. Az a szerencse, hogy nekem a férjemmel jobb a szex, ha fordítva lenne, akkor nehezebb lenne megallni azt, hogy atmenjek a szeretőhoz. A ferjem egyébként megbocsajtott, belatta, hogy mindennel magamra hagyott és nekem is szükségem volt valakire, akivel megbeszelhetem a dolgaimat és nyilván a testi érintésre is szükségem volt.
2014. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!