Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti megadjátok ugyanaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megadjátok ugyanaz a szabadságot a feleségeteknek, amit magatoknak?

Figyelt kérdés
Az én férjem nőkkel barátkozik a munkahelyén, eljárkál havi 1-2szer ivós-pizzázós buliba velük, évente elmegy velük ottalvós kirándulásra stb. Nem ugyanazok a nők, 10 év alatt már változtak meg hát oylan helyen dolgozik, ahol sok emberrel épít kapcsolatot. Természetesen ezek a nők szépek, 10 évvel fiatalabbk. Viszont ugyanezt már nem engedné meg nekem, mert szerinte én nem oylan vagyok. Nem barátkozok pasikkal, ha most mégis szert tennék egy férfi barátra, akkor az azért lenne mert dugni akarok vele. Ha a munkahelyen rendszeresen túlórázni kezdenék, hogy előrébb jussak, már tuti pasi vana dologban. Ha már nem aludnék itthon egy éjszakát, másnap már úgy kelne fel hogy megcsaltam és a válást fontolgatná. Ha már két pohárra több van itthon, akkor biztos azért mert megcsalom... Ti pasik, ti is ilyenek vagytok, most őszintén? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én sosem barátkoztam pasikkal, nincs nagy társaságom, begubóztam a kis családba, nem jártam sose el még szórakozni se, márt csak azért se mert a gyerekkel itthon kellett lenni. Most mennék mindenhova, de utálom ezt, pl. miért ne alhatnék máshol csak úgy ha kedvem tartja? Úgy érzem magam mint akinek elvették a szabadságát. Felnőtt nő vagyok mégse tehetek azt amit akarok...?

2020. szept. 28. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem, én vagyok a FÉRFI.
2020. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

még szép, hogy "megadom" (különben meg: mi az, hogy megadom? nem vagyok a felettese, hogy szabadságot adjak neki)

amúgy meg van egy dolog, amit úgy hívnak, hogy bizalom, és ami hiányában nem érdemes párkapcsolatban lenni

2020. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
hihetetlen, hogy egyesek még itt tartanak 2020-ban
2020. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Ha fosol, minek engeded ott dolgozni? Meg minek vagy vele?


Egyik haverom fosott, hogy a csaja megcsalja a melóhelyén. A srác megoldotta a dolgot. Nem, nem öntötte le savval a lány arcát, hanem eltartja, nem kell dolgoznia. 11...12 éve együtt vannak, 3 gyerek, szép élet.

2020. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Egy párkapcsolatban két egyenlő fél van, nem pedig a kiskirály és a csicskája. Gondolkodj el rajta, hogy miért is elégszel meg lábtörlőszereppel
2020. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
És miért hagyod neki?
2020. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
A férjem nem egy kettős mércés, féltékeny gyökér, nekem mindent szabad, amit neki is, szvsz ez a normális. Mondjuk nem tudom mit csodálkozol, ha hagyod neki ezt a viselkedést.
2020. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Én férfi létemre nem korlátozott a páromat. Továbbképzéseken is sokszor volt. Esetenként több napra is ment. Sose voltam féltékeny rá. Ha meg akarna csapni biztos megtehetné,ezen kívül is. Vagyunk olyan kapcsolatban, h9gy ha másra vágyna elmondaná.Kb ennyi😉
2020. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Miért tenném? Én vagyok a családfenntartó. Sem a munkahelyen, sem a családban, sem az életben, nincs, nem lehet, és nem is kell egyenlőség.
2020. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

4 es hahaha🤣

Biztos csak amunkahelyén tudja megcsalni. Otthon nem. Á dehogy.

2020. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!