Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nekem való a Tinder, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nekem való a Tinder, vagy miért mindig ugyanaz a forgatókönyv?

Figyelt kérdés
Külsőre sok lánynak bejövök, egy rakás matchem van, tehát azt hihetnénk, h a tindert nekem találták ki, találkoztam egy csomó lánnyal a tinderről az elmúlt pár hónapban, de egyik sem fogott meg úgy igazán. Mindig ugyanaz a forgatókönyv, írogatunk, találkozunk ,elvagyunk egy pár hétig, aztán már unom az egészet és egyre passzívabb leszek, aztán a lány magától odébbáll, vagy max ha nyomulósabb, akkor még erőltet egy-két találkozót, de azok már nagyon nyögvenyelősek. Valahogy hiányolom az igazi,őszinte érzelmeket, ez a virtuális húspiac végtelenül kiábrándító,azt sugározza, hogy senki se elég jó, bárki lecserélhető, így egy idő után teljesen érdektelenségbe megy át az egész. Nem tudok egyből szerelmes lenni, amíg pedig nem vagyok az,addig nincs kedvem energiát nyomni bele. A lányok viszont ezt várják, én meg az elvárástól rosszul vagyok, nálam az brutál vonzalomgyilkos. Nekem idő kell, h bármi is kialakuljon, de itt mindenki mindent rögtön akar ,folyton sürgetve vagyok, időt senki nem hagy nekem, mert egyszerűbb lecserélni,mert úgyis ott van 100másik, akikből lehet válogatni.
2020. jan. 10. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Még fiatal vagy, majd 35 után.
2020. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész XXI. század nem neked való.

Tudom nem vigasztal, de nem vagy egyedül.

2020. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudok egyből szerelmes lenni, amíg pedig nem vagyok az,addig nincs kedvem energiát nyomni bele"

Senki nem lesz egyből szerelmes, ehhez energiát kéne beletenned. Furcsa vagy nekem, szerelmet keresel, de nem várod meg amíg kialakul.

2020. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"de egyik sem fogott meg úgy igazán. "


Meg is válaszoltad a kérdésed.

2020. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott bukik meg a dolog, hogy a tars"kerese" mar onmagaban kudarcra itel.

A kereses az azt jelenti, hogy erolteti az ember a dolgot.


De a szerelembe esest nem lehet eroltetni. Nincs olyan, hogy valaki egybol szerelmes. Ezek a lanyok csak kapcsolatban akarnak lenni, de nem veled, hanem barkivel aki elfogadhato es elerheto. Nem hiszem, hogy ez kellene neked.


Es szerintem a Tinder senkinek se valo. (tudom, tudom, a batyjad sogornojenek az unokahuga is ott talalkozott valakivel bla bla)

2020. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Ismerkedes, az a kulcsszo. Mindenkinek van tobbszaz ismerose. De abbol is 1-2 az, akivel ossze is jonne. Majd ha mar 100 kulonbozo novel voltal randin, akkor mondd azt, hogy senki sem jon be neked. Hol van ez az 1 a milliohoz?


Olyannal nem erdemes kezdeni, aki nem teszi oda magat az elso randitol kezdve. Legalabbis en nem is ertem, hogyan keres valaki komoly kapcsolatot, ha egyszer csak annyit tesz erte, hogy kegyeskedik elmenni a randira. Az semmi. Amikor tevekenyen probal kapcsolatot epiteni, ott van ertelme ujabb randira hivni. Akivel megvan a termeszetes osszhang, nem kivarasra jatszik, nem jatszmazik, nem rejtegeti magat, az lehet az, akit keresel. Nem biztos, hogy a vegen o lesz a befuto, az igent csak sokara, de a nemet mar az elso randi utan meg lehet mondani. Akinel ez nem jon at, ott onkentelenul is probal az ember a velt elvarasoknak megfelelni, kenyszeresen. Figyeld magadat, ha erzed a kivarast, vagy az elvarast a masik felol, akkor mar tudod is, hogy ebbol nem lesz tobb.


43F

2020. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom amit a 3-as hogy nem rakod bele az energiát akkor nem értem miért várod, hogy épüljön valami. Ellentmondasz magadnak, miközben arra panaszkodsz, hogy egyszerűbb lecserélni a másikat, közben te vagy aki folyton cserélgeti a lányokat.
2020. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egész netes ismerkedést egy erőltetett dolog irreális elvárásokkal. És pont a netes húspiac hatalmas mivoltának köszönhető ez, hogy az emberek (nemtől függetlenül) inkább válogatnak és mint írtad "egyszerűbb lecserélni" a másikat.
2020. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kész vagy a netes húspiactól de te vagy az aki folyton új lányt keres? Hogy is van ez?
2020. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!