Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzékelem a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem a dolgokat vagy már csak elkönyveltem magamban előre, hogy ez megint ugyanaz a sztori, az előző, rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk beszélgetni egy sráccal, hosszú napokig normálisan meg viszonylag sűrűn is tartottuk a kapcsolatot. Teljesen oda meg vissza volt értem, nekem úgy tűnt. Mondta is, hogy mielőbb szeretne látni, csinosnak tart meg stb. Erre 3 napja eltűnt, nem keresett, nem írt semmit nekem. Tegnap meg végül kaptam tőle későn egy üzenetet, hogy akkor mizu. :D

Én már elengedtem, mondom biztos talált egy csinosabb lányt, nem izgat. Biztos nem fogok mászni utána, ha ő szívódott fel. Tisztában vagyok vele, hogy munka meg iskolai kötelezettségeink mellett az emberek elfoglaltak, de annyira hogy egy szót se tud odabökni napokig, pedig előtte f•sta a szót? Nagyon furcsa ez nekem. Az a gyanúm, hogy lett egy jobb jelöltje, de azért engem még talonban tart, hàtha. A lényeg, hogy válaszoltam a már nem várt “Mizu-ra” aztán, beszélgettünk ebből kifolyólag és most az a vége, hogy érdeklem. Nem tudom, hogy ez így mi is most. Nekem úgy tűnt nem vagyok érdekes számára többé. Hajlok rá, hogy lerázzam. Szerintetek? Nem akarok ilyen pótjelölt lenni, ha neki nem jött össze a másik az elmúlt 3 napban.



2020. máj. 30. 00:56
1 2
 1/11 Tizenhármas ***** válasza:
91%
Szerintem igazad van, hogy talalt valakit aki jobban erdekli. Persze ettol meg beszelgethetsz vele, de en nem varnek el semmit tole. Aki keres az ir/hiv stb, a tobbit csak nem erdekled annyira
2020. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Jól értem, hogy nem ismeritek egymást személyesen?
2020. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


A csajozó művészek, PUA-k is tanítják, van egy un. három napos szabály, hogy három napig ha nem hívod fel a csaj tűkön fog űlni hogy most mi van? Ősrégi manipulációs trükk, az érzelmek felkorbácsolására. Elég szánalmas, ha csak nem volt valami magyon nyomós érve, hogy nem hívott.

2020. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Jól látod, talált valakit talonban. A baj az lesz, hogy jó eséllyel jól néz ki, megfogott és úgyis adsz neki még egy esélyt.
2020. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Te miért nem kerested? Ja hogy azt várod hogy mindig csak ő fusson utánad...
2020. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a papírforma csak. Most lehet mást hanyagol három napig, majd ha te sem jössz be akkor vele folytatja. Vagy akár van több is a talonban. 🙄
2020. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nalam ugyanez volt annyi kivetellel, hogy engem 1 hetig nem keresett. O is ramirt ujra. En adtam neki eselyt, mert nem is latott eloben meg. Honnan tudna, pusztan par beszelgetesbol hogy akar e tolem valamit vagy nem, mennyire tudunk jol kijonni egymassal, tetszem e majd neki elobe. (Virus miatt nem tudtunk egy ideig talalkozni) A lenyeg, hogy elmentem vele talalkozni es a legjobb dontes volt, hogy akkor visszairtam mert azota is egyutt vagyunk. Rakerdeztem, hogy beszelt e kozben az 1 het alatt masokkal. Igen beszelt, de senkit nem reszesitett elonyben, szimpla beszelgetesek voltak, amik moge nem kell tobbet latni, foleg internetes ismerkedes eseten. Hozzateszem en is beszelgettem massal ettol fuggetlenul. Szoval en azt mondom neked, hogy addig amig nem talalkoztatok elobe, lenyegeben semmi problema a viselkedesevel, ha ezt a talalkozo utan csinalja/csinalna na ott gond van, akkor erdemes megszakitani a kapcsolatot.
2020. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, a pasi hétköznap elérhető volt aztán péntek-szombat-vasárnap, 3 napig, semmi.

Kiderült, hogy a hétvégéket a barátnőjével tölti. 😂

2020. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, honnan tudod, hogy a kérdező nem kereste közben a srácot? Ilyet egy szóval sem írt. Beszélgetés közben felszívódott 3 napra.
2020. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne, mivel előtte nem csinált ilyet. Legalább este tudott volna írni egy sort azért.
2020. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!