Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem is kérdés? Hova tűnt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is kérdés? Hova tűnt a régi boldogság?

Figyelt kérdés

Igazából nem is kérdés, csak szeretném kiírni magamból...Nincs kinek elmondhatnám.Remélem valaki elolvassa.


Év eleje óta problémák vannak a házasságomban, ugyanis kiderült egy pár dolog a férjemről, aminek következtében elgondolkodtam, hogy ki is ez az ember akivel együtt élek évek óta. Nagyot csalódtam benne, nagyon nehéz volt túltenni magam rajta. Adtam még egy kis időt a házasságunknak, hátha rendbe jön és vissza áll minden a normális kerékvágásba és vissza kapom azt, akihez annak idején férjhez mentem és akinek szültem. Noha a bizalmam megrendült benne, ezért résen voltam/vagyok. És sajnos bejött a gyanúm, hogy ugyan úgy folytatja amit elkezdett. Hatalmasat csalódtam benne és magamban is. Megbukott mint apa, férj, családfenntartó és mint ember. Vele együtt én is megbuktam, mert gondoltam, hogy a szakember kevés ide. Mélységesen szégyellem magam miatta, hogy ilyen gyenge jellemű.


Nem tudom hova tűnt az az ember akit annak idején megismertem és megszerettem. Akihez hozzá mentem. 😔 Már nem lehet rá hosszú távon alapozni, jövőt tervezni.


Most ahogy írom, bőgök, mert egyszerűen már reménytelen és kétségbeesett, tanácstalan vagyok. Ahogy vártuk már a gyereket, évekig küzdöttünk érte, mára már nem látom, hogy olyan fontos lennénk neki. Nem bírom ezt már. Itt a csodaszép gyerek, aki egy csoda hogy van. És nem becsüli meg. Erősnek kell lennem a gyerek miatt, de már nem tudok. Elfáradtam. Belefáradtam. Nekünk miért nem lehet boldog családunk? Miért nem ? 😪 olyan bizonytalan lett minden... Már egy ideje nem mosolyogtam. Észre vettem hogy már nem mosolyra áll a szam, hanem teljesen le van görbülve alaphelyzetben is. Nem érzem magam boldognak. Teljes társas magányban élek. Már csak a gyerekem van nekem. Ő a boldogság. Szerencsére még picike, nem fogja még fel mi van.


Megpróbáltuk helyre tenni a házasságot, de úgy látszik reménytelen. Mi lesz így velünk? Régen sírni tudtam azért, mikor belegondoltam, hogy egyszer majd a férjem is meghal... Most már nem érdekelne, úgy költ belőlem minden szeretetet. Miért fáj még mindig hogy már nem az az ember akit én megismertem? Úgy érzem csak vesztegette az idomet. Érzem már nem sokáig leszünk együtt, hogy ez már a vég amin toporgunk. 😪 sokszor már sok olyan jut eszembe, amit nem kéne, mert a gyermekem csak rám számíthat. Csak én vagyok neki. Nem szabad feladnom. Mit tehetnék?



2020. okt. 3. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú olvasni a soraidat. Együttérzek veled, sajnos ezen sokan keresztülmennek. Mivel már te is tudod, hogy ennek válás lesz a vége, a legjobb még mindig az, ha holnap veszel egy nagy levegőt, eléállsz, és közlöd vele, hogy ennyi volt, vége. Meglátod, már utána egy perccel jobb lesz, hogy ezt kimondtad.
2020. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lelkileg teljesen elfáradtam. Depresszió is kerülget már. Annyira kivagyok idegileg is. De tartom magam míg lehet. Nem adhatom fel a gyerek végett. Annyi megaláztatás és fájdalom után már nem sok jövőt látok a házasságomban. Talán még karácsonyig kihuzzuk. Idegennek érzem magam már itt. Ahogy a férjemet is. Nem tudom már ki ő valójában. Mindig is úgy éreztem hogy ahol vele lehetek az az otthonom. Már nem érzem így a tettei végett. Hogy változtatott ekkorát?. Már semmi sem olyan, mint régen. Pedig úgy szeretném. 😔 még mindig itt van előttem ahogy először megláttam. És ránézek erre az emberre, már nem ő néz vissza rám. Miért tűnt el akit megszerettem? Hova tűnt? Ennyire nem látja hogy mennyire megbántott és rosszul esik mind ez?!


Kicsit jobb hogy ezeket leírtam.

2020. okt. 3. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tudsz tenni - elválsz. Mert akkor adsz esélyt annak, hogy újra boldog legyél. Így esélytelen már.
2020. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén sajnálom. Most nyugodtan megihatsz 1-2 konyakot, vagy egy üveg bort. Mikor máskor? Sajnos az emberi lét ilyen, nem élvezkedni születtünk a Földre, hanem szenvedni, küszködni, küzdeni. Pihenj, lazíts, tarts én időt. Kitartás, jobbulást!
2020. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól is esne most egy üveg bor. Kicsit elfeledtetne velem a bánatom. Vagy ellenkezőleg és totál kisirhatnám magam. Kicsit lazítani jol esne már. De sajnos nem tehetem, szoptatok.
2020. okt. 3. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd el tervezni, hogy mi lesz. Oké, elváltok december környékén. Mit fogsz utána csinálni? Hova mentek a gyerekkel? Keress albérletet, beszéld meg a férjeddel, hogy eladjátok a házat és vesztek belőle két kisebbet, keress a babának bölcsödét (óvodát?), hogyha vissza kell menned gyesről, akkor könnyebb legyen. Ha van valaki, akire később rábízhatod majd (szülők, testvérek), akkor hívd fel őket most.


Amúgy - lehet, hogy jogosan - kicsit tényleg depressziósnak tűnsz. Ha eddig nem tetted, akkor érdemes lenne, minden nap 1-2 órát sétálnod a napon és D vitamint szedned.

2020. okt. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolgok derültek ki a férjedről? Meséld el a problémák okát, hogy mi vezetett ide, hogy ilyen állapotban vagy.

Látsz még esélyt hogy megmentsd a házasságod? Hány évesek vagytok?

2020. okt. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, ilyenkor jönnek a megmentő férfiak! Nyugi, csak szexet akarnak, írom ezt férfiként. Aki tényleg kíváncsi Rád, az csendesen meghallgat. Vigyázz magadra, most különösen sebezhető vagy!
2020. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!