Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régi házasok, akik 15+ év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi házasok, akik 15+ év házasság után még mindig együtt vagytok, kívánjátok egymást, boldogok vagytok, és nem is vágytok másra! Mi a titkotok?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is lszi, és hogy hányadik házasságotok a mostani?

2018. júl. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs titok, legalábbis a mi esetünkben. Még most is meg tudjuk nevetettni egymást, ez szerintem nagyon fontos.. én még nem is találkoztam ilyen figurával, aki ennyire meg tud nevetettni, mint ő! Nagyon jól elbolondozunk, őszinték vagyunk mindig egymáshoz és tiszteljük a másikat. Soha nem akartuk egymást túllicitálni, nem volt köztünk verseny semmiben, teljesen egyenranguank kezeljük egymást az élet minden területén. Ha valami baj van, azt is elmondjuk, finoman, de őszintén. Ha pl nem kényelmes az együttlét, akkor navigáljuk finoman a másikat, hogy most ne így, hanem úgy. Sosincs ilyesmi a szőnyeg alá söpörve aztán meg látszólag "ok nélküli duzzogás". Mindig mindkettőnk elmondja a véleményét, de sértés és bántás nélkül, így mindig van kompromisszum. Hol én engedek, hol a férjem.

Szeretjük egymást, bár már nincs az a nagy lángoló szerelem mint az első években, de azért ha úgy van, még mindig megdobban a szívem, ha meglátom őt :)

Mindkettőnknek ez az első házassága, mindketten 40 éven túl vagyunk.


N

2018. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első házasság, 38 és 43.

Hasonló a világnézetünk, érdeklődésünk, habitusunk.

2018. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak 10 éve vagyunk házasok, de biztos vagyok benne, hogy 5+ évvel később is ezt írnám. Nálunk a humor és az őszinte elfogadás és bizalom a nyitja az egésznek. Nagyon ritkán veszekszünk, ha csak vita van, az meg szinte mindig röhögésbe fullad. Ugyanolyan degenerált humorunk van, ugyanazokon nevetünk és egy fél szóval is a könnyezésig tudjuk nevettetni egymást. 😊 A másik fele a bizalom és az elfogadás. A férjem egy csomó nővel dolgozik együtt, néha (amikor nem vagyok terhes v nincs pici baba itthon) utaznia is kell. Sosem zavart, mert tudom, hogy nem tenne olyat, amivel megbántana. Ugyanez fordítva is igaz, nekem főleg ffi barátaim vannak, de nem féltékenykedik ő sem. Ha bármi gond van, akár csak egy picit laposabb kezd lenni az egész, azonnal jelezzük és megoldjuk. Jó csapat vagyunk és nagyon szeretjük egymást meg a gyerekeinket. 😊

Mindkettőnknek első házassága, 30N és 41F

2018. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg kell jegyeznem, azért nincs nagy tolongás... :D
2018. júl. 26. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
21 éve vagyunk együtt. A hétvégi szex mindkettőnknek fontos...
2018. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Hétvégén egymással, hét közben meg a friss fiatal szeretővel, vagy fordítva? :D

2018. júl. 27. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Első házasság mindkettőnknek. 39, 42. Három gyerekünk van, 14, 12 és 6 évesek.

Titok? Minden helyzetben észben kell tartani, hogy a szerelem, ami a másikhoz köt annyi éve, sokkal fontosabb, mint hogy kinek van épp igaza. Nem számít. Mindenki követ el hibákat, megbocsájtani és bocsánatot kérni tudni kell. Minden helyzetből ki lehet kászálódni némi humorral és egymásba kapaszkodással. Ez a legnagyobb titok. Egymás felé kell szenvedni. Ha bármi bánt, bármi fáj, a másikat nem szabad kizárni. Mi ketten vagyunk egy kis sziget a világban.

2018. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerencse, ha nincs komoly lelki nyomora egyiknek sem, illetve ha van elég önereje, énereje, hogy fejlődjön
2023. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!