Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nem ciki egy feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem ciki egy feleségnek?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy prostival(+ más egyebet is csináltunk), és megkérdeztem, hogy tudja-e hogy kik alkotják a kliens körét. Azt mondta 95%-ban nős férfiak, 30-60 évesig. A miértre meg az volt a válasz, hogy általában vagy eleve nincs szex, vagy felszínes és nem kapnak semmi izgalmat. Mondjuk ezt igazolom én is, de nem gondoltam volna, hogy arányaiban ekkora lesz a halmaz.


Most a feleségeket kérdezem! Nem ciki az nektek hogy a férjetek kibulizik egy alibit, majd elmegy egy prostihoz a hátatok mögött? Vagy nem értitek azt, hogy haláli unalmasak vagytok az ágyban? Akinek nem inge ne vegye magára, csak én is ledöbbentem hogy 95% házas férfi.



2020. okt. 14. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted hány feleség tud erről? Azt meg hogy érezhetné cikinek, amiről nem tud?
2020. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
88%

Jo nagy kam volt

Ismerek pr.stikat.

A legtöbb kliens impotens nehezen megy neki a szex, es sok a beteg(zöld váladékos folyadék..), csak az ilyeneket nem kötik a kliens orràra elhiheted es vannak az abberàltak akiknek olyan dolgok kellenek amiket normalis nö nem nyujt, es vannak gyilkosok is.

2020. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg. Van egy feleség, aki tudja hogy kb. milyen szexuálisan. Majd leül egy percre elgondolkodni azon, hogy a férjemnek valójában elég ez a havi 1X-i langyos f*s, vagy lehetséges hogy nőhöz jár? Na ez ilyenkor már ciki. Szerintem.
2020. okt. 14. 15:32
 4/115 anonim ***** válasza:
94%

Java részük akikkel normalis nö szoba sem àll

2.voltam

2020. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez inkább a férfiaknak ciki. Ha valami nem jó, akkor ki kell nyitni szépen a szádat és megbeszélni a házastársaddal a problémát. Ha helyette elszalad egy k*rva nénihez apuka, az neki a szégyen, nem a feleségének, aki az egész dologról semmit se tud. Amúgy általában a férfiak meg nők igényei eltérőek, a kommunikáció mindig fontos eleme a házasságnak. Ha a főztje nem jó anyukának, apuka nem elmegy egy étterembe, hanem szól, hogy szívem legközelebb kicsit jobban süsd át a húst, tudod hogy úgy jobban szeretem. A szexuális életükben ugyanígy meglehet beszélni a dolgokat, csak éppen ha a férfiak gerinctelenek, úgy a feleségek nem sok mindent tudnak tenni.
2020. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
73%
Számomra inkább az a dühítő hogy meg sem próbálja velem megbeszélni mitől lenne jobb....mert ha engem megkérne a férjem hogy vegyünk be harmadikat, vagy hogy hadd lépjen néha félre vagy hogy vegyek szexi fehérneműket én simán belemennék. Ha ehelyett prostihoz megy alibivel az sunnyogás hazudozás. Persze ez én vagyok, aztán van az a típusú nő aki full elhagyja magát, vagy csak ráun a férjére nem szexel vele, de másnak sem engedi hogy hozzáérjen és aztán ebből van a félrelépés meg a botrány. De az ő nevükben nem nyilatkozhatom.
2020. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 A kérdező kommentje:

Nézd, biztos vannak ilyenek is, én most konkrétan minőségi nőről beszélek. Sőt, beszélgettem a kollégákkal is, és ők is alátámasztják amit írtam. Ha belegondolsz, egy 20 éves fiú minek járna prostihoz? Azzal kefél akivel csak akar. Ez egy házas férfinél már nem megy, ugyanis túl nagy a lebukás esélye, és mondjuk 40-50 felé már annyira nem is kapósak. Sem a nők.


Persze, vannak aberráltak is, gondolom hogy ők is el-el néznek valami prostihoz kiélni magukat.

2020. okt. 14. 15:36
 8/115 A kérdező kommentje:

Azért vannak dolgok amiket nem lehet megbeszélni, vagyis nem lehet megoldani. Pl. az eltérő libidót. Ezen mit lehet megbeszélni? Én heti 5X simán csinálnám, a feleségem meg 5 havonta 1X. Ezen mit lehet megbeszélni?

A család megmarad, mindenki jól jár. Egy hosszú házasság nem egy 2 éves albérletes kapcsolat, hogy szevasz cső, ennyi volt!

2020. okt. 14. 15:39
 9/115 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg sokan nem is érzik,hogy gond van ezzel mert nekik ennyi elég.

Akikről most itt szó van szerintem nem fognak elgondolkozni ezen.

Meg amúgy szerintem a férfi részéről is gáz ha ahelyett,hogy megpróbálná megbeszélni a feleségével,hogy szar,unalmas a szex egyből prostihoz megy.

Ahol meg nem lehet megoldani az ilyen jellegű problémákat ott alapjáraton is gondok vannak.

2020. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!