Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy hazassagban unalmassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hazassagban unalmassá válik a szex akkor az már menthetetlen?

Figyelt kérdés
Sose volt a ferjem egy lepedő akrobata, nem a szex miatt lettem belé szerelmes. Viszint 8 év házasság után 33 évesen már ott tartunk hogy havi 1szer van szex és az is elojatek nélküli, kb 2perc az egész. Valahogy nem megy neki az előjáték... ugy csinálja mintha nem is rám figyelne, mintha unna az egészet és csak kényszerből csinalja. Mar probaltam megbeszelni vele, de szerinte minden a lehető legjobb... Csak hat na... én imádom őt a mai napig de nagyon kieleguletlen vagyok igy es rémes ebbe belegondolni hogy nekem már soha többé igy nem lehet jó szex az eletemben... 33N

2020. okt. 20. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg neki, hogy vagy megdug rendesen, vagy keresel magadnak egy szeretőt. Ha ennyire ellenére van a szex, lehet még örül is majd neki. De ha neki nem csak a szex rossz, hanem az egész kapcsolat, akkor nem biztos, hogy van értelme kapaszkodni bele.
2020. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzódik hozzád valamiért.
2020. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeret engem es ragaszkodik hozzám, azt tudom.
2020. okt. 20. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy kicsit felkéne pezsdíteni, ne várd hogy ő kezdeményezzen, vedd kézbe az irányítást.

Ha így se juttok előbbre, akkor marad a távozás, vagy segítő tárgyak. ;-)

2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézess meg vele 1-2 videót a Don of desire youtube csatornàról, vagy beszélj vele, hogy ha nem vàltoztat, akkor keresned kell màst...
2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hogy oda legyen a szexért. Vesz pár kütyüt a szexshopban, heti egyszer nekiàll orgazmusig nyal, megdug a vibrivel meg úgy kelégít hogy kezed lábad remegni fog. Egy hérte elèg lesz.

Ennyit megtehet az ember a párjáert.

De ha előjàték nélkül 2 percig reszel, annak kàr hozzàkezdeni is.

2020. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt sztem nem az unalmasság a legfőbb gond, hanem hogy telibesz.ja, hogy neked hogy jó, és mire lenne igényed, és önző. Az előző kapcsolatomban nálam is hasonlók voltak a tünetek, és aztán hosszas gondolkodás, tépelődés után jöttem rá, hogy ezek tényleg tünetek... hogy motiválatlan lett, már nem érdeklem annyira - ez meg már így nem egy jó kapcsolat.

Persze azért érdemes ezt így, ebben a formában, nem a szexre kihegyezve megbeszélni.

2020. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre van a tinder. Tessek regelni es szeretoket szeretore halmozni. Jo a hazassagod,csak kell egy kis kiegeszites. Amugy minden marad a regiben,csak meg mosolyogni is fogsz hozza. Sot lehet,h ettol a vibralastol ujra radkattan.. o is. Csinald titokban.
2020. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ragaszkodik, de hogy nem szeret az fix. Aki szeret nem aláz meg egy 2 perces bedugja ürítéssel, mint az állatok. Ettől nem érzed magad megalázva? Egy ilyentől is, nem hogy sorozatban. Borzasztó szerintem.
2020. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barnabas333 ***** válasza:
Szerintem is tarts szeretőt. 43f
2020. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!