Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menthetetlen friendzone vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen friendzone vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Van egy lány. 5 éve jóban vagyunk és beleszerettem. Amíg osztálytársak voltunk nem akartam vele kezdeni semmit, mert hogy ha nem működik akkor nehogy kellemetlen legyen. Egyetemisták lettünk és csak ette az agyamat a dolog. De akkor már gyáva voltam lépni, meg úgy nézett ki, hogy alakul mással és akkor megmaradhat a barátságunk. Mostanra már nagyon belezúgtam. Csak ő jár a fejemben, állandóan beszélni szeretnék vele. A héten amíg beszélgettünk, megkérdeztem tőle, hogy mit gondol rólam, hogy abból hátha kiderítem, hogy én is tetszek e neki, vagy megint egy egyoldalú szerelembe futottam. Azt mondta, hogy szerinte okos vagyok meg vicces, kitartó, kedves, meg hogy jó fej is vagyok. De ami legjobban fájt az az hogy nagyon jó barát. Ez akkor egy menthetetlen friendzone vagy van még reményem? Már nagyon kínoz a dolog és nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Mindketten 19 évesek vagyunk. (Bocsi ha hosszú lett)

2020. máj. 10. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Talán magyarul beszélj vele.
2020. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

friend zone.


ha volt is benne valami 5 év balfaxkodásod alatt elmúlt

2020. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem jönnél az ilyen menősködésnek tűnő angol karattyolással, szóba se állnék veled.
2020. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj 3-as, nem kell mindenkinek idegen kifejezéseket ismerni, a gyárban is lehet ismerkedni az operátor Bélával, meg a targoncás Józsival.
2020. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem idegen kifejezés. Ez angol nyelv, amit mostanában előszeretettel építenek bele a nyelvünkbe, hogy menőbbnek tűnjön. Gusztustalan.
2020. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem menőzésből írtam bele. De szerintem még mindig jobb így mint az hogy barát zóna
2020. máj. 10. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem jobb. Ingabb gáz.

És nem azért nem jár veled, mert barát zónában vagy, hanem azért vagy ott, mert nem vonzódik hozzád.

2020. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá nyíltan, hívd el randizni. Legalább tudni fogod, hogy hogyan álltok.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!