Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak, veletek van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, veletek van ilyen?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok kuncsorogni a feleségeteknél hogy legyen szex(?) Vagy szoktatok azon gondolkozni, hogy ha próbálkoztok akkor tutira elutasít(?) Vagy inkább nem is próbálkoztok, mert az elutasítás megalázó(?)

2020. okt. 24. 09:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mindig csak a lényeg a fontos.
2020. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Félreértesz! Nem az az alap felállás, hogy van egy tróger férj, aki hazamegy néha szexelni. Az alap felállás egy kívülről normális házasság, mindkét fél dolgozik, ugyanúgy közös a háztartás, gyereknevelés, minden. Nem alkesz vagy agresszív az egyik fél sem.
2020. okt. 24. 10:09
 3/28 Barnabas333 ***** válasza:
70%
Én már nem próbálkozom, feladtam. 43f
2020. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem soha, egyetlenegyszer nem utasított vissza a 10 év alatt. Aztán elváltunk.
2020. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
1x nem utasítottuk vissza egymást, bárhol bármikor benne vagyunk, így 10év után is... ha nem így menne, már nem lennénk együtt. Egy kapcsolat alapja a jo szex.
2020. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam könyörögni, általában benne van. Sőt, mostanában ő akarja gyakrabban. 11 éve vagyunk együtt.
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Úgy irigylem itt a csupa tökéletes házast. Mondjuk akinek rossz, kevesen vállalják fel ...
2020. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

7es!

Ha nem megy, nem kell erőltetni, el kell válni. Ennyi a titka ;)

2020. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én bevállaltam, pont azért is kérdezem. Sőt, az indította el bennem az egészet, hogy munkahelyen mindenki a szexuális élete miatt depis, meg mindig erről panaszkodnak. Van olyan kollégám, aki elmondása szerint már 7 éve nem szexelt a feleségével.
2020. okt. 24. 14:02
 10/28 A kérdező kommentje:
Na igen a válás! Gyógyír mindenre, mintha még ezer dologot nem kellene figyelembe venni mellette. El kell válni, oszt'cső, szinte minden nő arra vár, hogy egy elvált férfit megszerezzen az összes hozadékával együtt. Nem egy lapon mérik a férfiakat és a nőket a húspiacon, jó lenne már megérteni a kedves hölgyeknek ezt is!
2020. okt. 24. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!