Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők Ti is szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők Ti is szoktatok titkon más ferfiakrol/nőkről fantazialgatni a parotok mellett? Meddig mennétek el ha ugy adodna?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Én szoktam a szomszéd fiúról mikor füvet vág nyáron és izzadt a teste ahogy a fűnyírót tolja.Még csak egyetemista de feszes teste van.Józsi bácsi 184 cm 140kg 64f még elég kemény vagyok mindenhol.
2020. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nekem ez nem fér bele, boldog vagyok a férjemmel.
2020. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Fantáziálok egy férfiról. Ha úgy lenne el is mennék vele..
2020. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem...ha együtt vagyunk szeretem és nem foglalkozom mással még gondolatban sem, ha meg nem jó és nincs más megoldás mert a két fél nem akar dolgozni rajta egyformán, akkor szakítunk
2020. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Szoktam igen.

Van jó pár pasi aki izgatja a fantáziám de még sosem csaltam meg párom.

Valószínű lenne olyan szituáció amiben ezt meglépném, de nyilván nem tudhatom,míg nem történik meg

2020. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam fantáziálni. Elégedett vagyok a jelenlegi életemmel, és boldog vagyok a férjem mellett. Ha ez nem így lenne, és már gondolatban is más érdekelne, nyilván nem lennék vele.
2020. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én szoktam fantáziálni. És én magam nem kezdeményezek, de sajnos olyan volt már hogy valaki próbálkozott nálam és végül beadtam a derekam. Fél évig tartottam magam de aztán végül lefeküdtem vele
2020. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó volt, megérte? Azóta minden van vele és a pároddal?
2020. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem. Boldogok vagyunk egymással, nem vágyunk másra.

Korábban volt olyan kapcsolatom, amiben egy idő után szenvedtem és boldogtalan voltam azért ahogy bánt velem, mégis volt bennem annyi gerinc, hogy nem másokról fantáziáltam, nem megcsaltam, hanem inkább szakítottam.

2020. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy szoktam, de egy ideje, na jó, már elég régóta fantáziálgatok egy férfiról. Volt idő, mikor nem sokon és nem rajtam múlt, hogy nem történt semmi. És még most sem pöcköltem ki a gondolataimból, fantáziámból...és talán, talán máshonnan sem tenném...
2020. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!