Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apuka 2 kisgyerek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka 2 kisgyerek mellett eljár itthonról. Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 2 éves és a 2 hetes kistesója. Apuka tesó érkezés előtt is heti kb

2 alkalommal elment itthonról esténként, fektetés után. Mondván úgyis alszunk, ő meg unatkozik a nappaliba. Kártyázni, dumálni a haverokkal... Azt beszéltük ez megszűnik ha megszületik a kistesó, de már most látom, hogy nem fog.

Nem tudom én látom - e rosszul vagy jól, de elvárjam, hogy üljön itthon, miután mi lefeküdtünk aludni? Hogyan kéne reagálnom? Nem akarok én lenni a rossz fickó...



2020. jún. 10. 14:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
20%
Miért kellene otthon ülnie? Félsz egyedül a gyerekekkel ? Nyilván nem csak a kiszedő születésé után lett ilyen, csak ciki leírni, hogy véletlenül kétszer is terhes lettél ő meg nem vágyott soha az apasagra.
2020. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Ez abban az esetben normális ha a másik félnek is jár szabadidő. Jó, persze tudom, hogy a pici még nagyon kicsi, és szinte lehetetlenség mellőle még kikapcsolódni menni, de ha már lehet másra is hagyni, úgy igazságos, hogy ő is vigyáz a gyerekekre, míg te barátnőzől vagy más módon kikapcsolódtsz. Ha csak neki jár szabadidő, az már régen rossz.
2020. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos várható volt, hogy nem fog változni. Nem, nem normális, hogy így gondolkozik. Havi 2 még oké, de heti 2 rengeteg.
2020. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

Kartyazni meg dumálni a haverokkal..

Aha...


nem.normalis.

2020. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk fura, mert sose csinálta ezt a férjem. Persze hétvégente előfordul, hogy van valami sörözés vagy ilyesmi, de hét közben sose volt. Viszont ti elvileg eddig is így éltetek, szóval gondolom neki ez a természetes. Én nem támogatnám ezt a viselkedést, de gyereket se szültem volna neki. Összességében azt gondolom, hogy mivel neki ez a normális, nem nagyon tudom elképzelni, hogy jó szájízzel leszokjon róla.
2020. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
38%
Szerintem normális. Nem értem mi ezzel a baj. Férjem is el szokott menni heti 1szer vagy kétszer, de van olyan, hogy egyszer se ha nincs kedve. Ha én akarok elmenni itthonról én is elmehetek akkor ő vigyáz a gyerekre.
2020. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
6 ebben nekem az a fura, hogy pont akkor megy el, amikor a feleségével lehetne. Este. Film nézés stb. Délután munka után az en ferjem is elmegy pl edzeni.
2020. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
6nak szántad?
2020. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Igen ő írta, nem erti mi ezzel a baj. En csak leírtam, engem miért zavarna.
2020. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
És te mikor jársz el otthonról? Ez akkor lenne normális, ha beosztanátok, hogy ki mikor mehet és ugyanannyi külön szabadidőtök lenne. De ez így egyáltalán nem normális, kb. olyan, mintha a gyerekeid csak a tieid lennének, meg lenne még egy plusz felnőtt gyereked, aki néha eljár szórakozni. Az ilyen az nem apa.
2020. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!