Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemenni egy nyitott házasságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenni egy nyitott házasságba?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit,aki akkoriban nyitott kapcsolatban èlt. Megismertem a nezeteit,es elfogadtam. Egyrészt még egyet is értek vele, abbol a szempontbolol,hogy a szerelem igyis ugyis elmulik egy ido utan,es felek vágynak valaki másra.

Történetesen ez a férfi most felesègül szeretne venni. Az a feltetele,hogy legyunk nyitott hazassagban. Mondjuk hogy egy evben 1x szexelni fog egy masik novel,es en is szexelhetek mas ferfival,akar elotte is,vagy hármasban is. De engem fog megcsokolni reggel,es velem fog aludni,es nekem vesz ajandekokat,en allok mellette a dijatadòkon,velem megy nyaralni. Egy reszem mindig ilyen eletre vagyott,igy azt hiszem bele egyeznek. Ezt egy üzletnek tekintem,ahol mindenki jol jar.


2020. nov. 12. 02:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Menj bele. Ez legalább egy őszinte kapcsolat lenne.
2020. nov. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
(Amúgy meg majd jönnek a szentek, elszidják mindennek, aztán évek múlva pont ők fognak félrelépni.)
2020. nov. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Jó önsorsrontást
2020. nov. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Te most önigazolást keresel, kérdező? Vagy mi a célja a kérdésednek?
2020. nov. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem miért irtad ki ide, megbeszéltétek, egyenes, őszinte.


Most vagy bizonytalan vagy magadban és nemtudod eldönteni h a kompromisszumok később is megérik-e, vagy annyira új a dolog h hirtelen nehéz még feldolgoznod de valójában tényleg erre vágysz, ami tök jó.

2020. nov. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez szànalmas
2020. nov. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
A te döntésed kell legyen. Én ezt nem tudnám csinálni, de nem is mentem volna bele.
2020. nov. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerinted ez így korrekt, akkor miért írsz ki róla kérdést?
2020. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Mi nyitott házasságban vagyunk és nagyon is jól mukodik minden. A szerelem sem múlt el és nem hiszem h el fog múlni. Nincs ilyen h évente max 1 szer lehet mással is lenni. Inkább kinek mi az igénye a szórakozás szemszögéből. Érdekesség képpen nálunk pont a feleségem aki gyakrabban van mással. Persze nem kell ezt úgy képzelni, hogy napi szinten, de 4 év alatt volt 7 különböző partnere. Abszolút nem zavar.
2020. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egy reszem mindig ilyen eletre vagyott,igy azt hiszem bele egyeznek. "


Tehát már jóformán eldöntötted. Felesleges volt kiírni róla kérdést. Most te ön igazolást vársz, hogy igen, menj bele... Vagy mi? hiszen te magad írtad, hogy bele egyeznél....

2020. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!