Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnék erre a kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék erre a kérdésre választ kapni.! Milyen a nyitott házasság? Van olyan ismerősöm, aki nyitott házasságban él, de gyerekük van akkor ők változnak, és vissza vonják a nyitott házassági kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

o.O ? Nem egészen világos .. Úgy érted ha (!) gyerekük van,akkor visszavonják e a nyitott házasságot ?

Igazából én érdemben nem tudok hozzá szólni ,nem éltem és nem is élnék ilyen házasságban/kapcsolatban . Nekem nem veszi be a gyomrom .. Megkérdőjelezem az ilyen emberek egymás iránt érzett szeretetének mélységét ,őszinteségét .. Vannak emberek akiknél működik (lásd .Hujberék) ,de abban az esetben is és sok másikban is inkább arra gondolok ,hogy az egyik fél inkább belemegy ,mintsem ,hogy elveszítse párját . Szerintem nem jó így élni .Bár ha mindkét fél azonos elveket vall és ők boldogok így ,tegyék ..magánügyük ,akár még működhet is ... de ki tudja meddig ?

2014. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,de akik igy elnek azok nem szeretik egymast az tuti.
2014. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ,ismerősödéknél működik, ... vagy te vagy jelenleg a 3. láncszem ?
2014. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyenrangú kapcsolatok működnek. Tehát egy keresztény országban, ahol az egyik pár összeházasodik, és a többi alacsonyabb rangban reked, ez már eleve nem stimmel.

Többférjű, többnejű jogi környezetben működhet házassággal, illetve ha nem házasodik össze senki a kapcsolatrendszerben.

2014. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!