Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez vajon belefér egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon belefér egy kapcsolatba, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4éve vagyunk együtt, 1 éve házasok, van is már egy fiunk.

Minden rendben a kapcsolatunkban, szeretjük egymást, megadunk mindent egymásnak.


A helyzet a következő. Lakásfelújítunk. Mivel ketten csináljuk, férjem pedig sokat dolgozik, így általaban megrendeli ami kell, mi mev a fiunkkal napközben megvesszük, mert én itthon vagyok, ráérek.

Az egyik cégnél van egy férfi. Állandóan bámul, szó szerint, csorgatja a nyálát rám kb. Akármit veszünk, mindig kedvezményre adja. Multkor pl férjem a neten megrendelt 1 szivattyút, a neten 20.000ft lett volna, de én mentem érte, nekem 10.000ért adta az ember, egy másik névre kiállított számlával. Ha férjem megy, ő teli áron kap amit vesz.

Engem marhára zavar ez a bámulás az ember részéről, mondtam is férjemnek, ő meg kb viccre vette a figurát, hogy csak nem esik nehezemre csinosan odamenni, azt akkor feléből megvan a felújítás. Meg amígyis ott a fiam (másfél éves) biztos nem alarna többet az eladó.

Egyszerre nem tudunk mindent megvenni, mert mindig merülnek fel rejtett hibák, vagy pont nincs úgy pénz, hogy mindent megvegyünk, szóval még lesz pár kör oda.


De az, hogy a férjem így gondolja, hogy jópofizzak, meg flörtöljek az eladóval kb, na ez nekem nem megy. Elég konzervatív lány vagyok.

Férjem sosem volt féltékeny típus, igaz okot sem adtam rá sosem. Eddig ez bennem fel sem merült, hogy ennyire "szabadon engedne"


Szerintetek csak én reagálom túl, és az olcsóbb felújítás cél lebegjen a szemem elött, vagy tényleg gáz, hogy férjem így reagál.


Illetve a mai világban így "kacérkodni" idegenekkel, mikor annyi rosszat hall az ember, ezért is félek.


2020. nov. 24. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
téged az eladó hülyére akar venni, mert kisgyerekes anya vagy, pénzügyi csalás van a dologban aztán ne csodálkozz majd ha jönnek a nyomozók...
2020. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
ha neked nem tetszik ez a fajta figyelem, kerüld azt a boltot
2020. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a férjed megbízik benned, szerintem pozitív. Az, hogy nem érzi át, hogy félsz egy ilyen szituációban, vagy az elveiddel ellentétes és ennek ellenére erre ösztönöz, az arra utal, hogy nem látja át mélységében, hogy mit érzel.


Ezt szerintem nem feltétlenül rosszból teszi. Ha neked nagyon kellemetlen, akkor beszéljétek meg. Kényszeríteni valószínűleg nem fog, ha határozottan kijelented, hogy nem akarod csinálni.


Kicsit viszont azt érzem, hogy te sem vagy benne biztos, hogy nem kéne-e kihasználnod a helyzetet és nem csak a férjeddel, hanem önmagaddal is viaskodsz. Mindenképp üljetek le beszélni erről és meséld el, hogy mi játszódik le benned.

2020. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1es. Ez azért kicsit túlzás, hogy nyomozók jönnének... valaki kedvezményére ad nekem számlát is, szóval semmi törvénytelenség nincs benne, mondom ezt könyvelőként.


2es. A bolt elkerülése nem opció. Vidéken lakunk, a közelben nincs több ilyen szerelvény bolt. Ez is 20km tőlünk, a következő ilyen bolt 60km. Illetve az sem opció, hogy ne én menjek, mert férjem pont ugy dolgozik, hogy nyitvatartás alatt semmiképpen nem érne oda.


3as. Igen, valahol bennem van a kettősség. Mert iszonyú sokban van a felújítás, így ezek a kedvezmények nagyon jól jönnének. De én nem vagyok ez a "kihasználom a másikat" fajta. Igaz a nyálcsorgatáson kívül nem kér érte semmit az ember, de akkor is...

És igen, férjem totál nem így fogja fel, mint én. Ő sokkal nyitottabb, sokkal másabban gondolkodik mint én.

2020. nov. 24. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell flörtölni, eddig sem tetted, nem?

Ha ez a fajankó meg olyan ostoba, hogy képes azért kedvezményt adni, mert jól nézel ki, hát akkor gratulálok neki. Amit adnak, fogadd el. Nem kell direkt flörtölni meg kedvezményt kunyerálni, de ha magától adja, akkor adja.

2020. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!