Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk házasok, a férjem kétszer megcsalt.. Mindkét viszony hónapokig tartott, és egymás után következtek. Ez idő alatt fél évre külön is költözötünk és ő beadta a válást. Én kitartottam, és újra egymásra találtunk. Pár hónapja befejezte a viszonyokat és minden jó, én gyereket akarok tőle, azt látom rajta, hogy lenyugodott és ő is gondolkodik a babán. Van pár kolléganője aki idegesít, de nincs most viszonya azt gondolom.. Ő azt mondja, hogy nem csal meg többet. 32/N
2020. dec. 6. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom! Szülj neki, legalább 6x! De utána ne gyere ide vinnyogni, hogy csal az urad, de nem tudsz elköltözni tőle, mert van 6 gyerek, te meg egy lelki nyomorék vagy!
2020. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom beleélni magam abba a helyzetbe, hogy ennyire ostoba vagyok, már ne is haragudj.

Te meg úgy is szülni fogsz, mert azt hiszed, hogy ez akkora hőstett, ami után tisztel annyira, hogy nem csal meg.

De, meg fog. Utána nyugodtan legyintesz, mert a gyereknek kell az apja. Egy életen át fogjátok ezt játszani.

2020. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő mondja, biztos úgy lesz aranyom. :D
2020. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletesen osszeilletek.
2020. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesistenem, ehhez csak gratulálni tudok, hogy hajlandó vagy ilyen bizalmatlanságra, meg gyomorgörcsökkel teli életre gyereket is vállalni. Mi úgysem tudunk megtéríteni, úgyhogy légyszi szülj neki gyorsba 3-at...
2020. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Remelem, h az osszes valaszon erezted az ironiat!
2020. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj néhány napot teljesen egyedül ellazulni, és magadba nézni:

vane- még piciny szikrája az önbecsülésednek.

DE! Megcsal és meg fog csalni.

Minél előrébb mentek időben, annál biztosabb, hogy

folyamatosan csalni fog.

2020. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Persze szűlj neki gyereket csak ne csodalkozz ha már terhességi időben is mással fog lenni és egyedűl neveled fel a gyereket !
2020. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kétszer csalt meg, két nővel csalt meg sokszor.

És valahogy nem tudom elképzelni erről az emberről, hogy ne tenné meg megint ha úgy alakul, hogy a terhességgel meghízol, elveszíted a libidódat, vagy ne adj isten veszélyeztetett terhes leszel. És akkor még nem beszéltünk arról, ha megvan a gyerek és jön az első nehezebb időszak. Ebben a helyzetben olyan férfiakat is láttunk már más nők karjaiba rohanni, akik korábban nem csalták volna meg a feleségüket - szerinted akkor a te férjed mit fog tenni?

2020. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

3 év alatt csalt meg két nővel. Ha mondjuk 15-20 év után csinálta, akkor lehet, hogy érdemes elgondolkodni, hogy kapjon még egy esélyt, mert ha még egyszer ennyi ideig vagy kétszer ennyi ideig kibírja megcsalás nélkül, akkor hatvan fölött már valószínűleg nem kell aggódnod. De ő három évet nem bírt ki. Mondjuk kibírja kétszer ennyi ideig, az jó esetben 4 év.


Keress másik pasit, meg sem kellett volna bocsájtanod neki...

2020. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!