Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a külön pénz dolog mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a külön pénz dolog mennyire normális, megszokott a házasságban, vagy nekem van rossz elképzelésem?

Figyelt kérdés

Külön számlán vagyunk.

Nekem nincs bejövetelem pillanatnyilag! (De már úton van az új munkahely)

Az ö kártyáján van kb.1és fél milla.

Kérdezte h mit szeretnék karácsonyra? Mondtam vmi ékszert , erre ö miért kérek ilyen drágát .

De megjegyzem több éve vagyunk egyutt és ékszert sosem vett, csak ami a légszukséglethez fontos.

Én sokszor vettem neki drágább igaz inkább hasznos ajándékokat (mert az ékszert, karóra stb nem szereti) de ö nemigazán .


Kicsit rosszul esik , vagy csak túlreagálom?

Ugy érzem nem vagyok elég fontos neki nem értékel eléggé


2020. dec. 15. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Az ékszer jó befektetés, jobb, mintha pénzt adna. Ezért nem kapsz.

Jól érzed, a pénzét jobban szereti, mint téged.

Egyébként nem minden ékszer drága. Gondolom, nem nevesítetted, hogy egy borsónyi gyémánt legyen platina foglalatban.

Ezek után én nem kérnék semmit.

2020. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Pl ezüst ékszerek nem drágák, de aranyból is van azért olcsóbb. Nem értemm iért esett így neked. Elvégre ő kérdezte, mit szeretnél.

Nálunk egyébként szintén "külön kassza2 van. Illetve egy közös gyűjtőszámla ahova havi szinten utaljuk a közös kiadásokat és azt abból fedezzük.. A maradék pénzével mindenki azt kezd amit akar.

2020. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek egy ilyen házasságot, ami működik 30+ éve, hogy külön kassza van. Ami 3 gyerek és közös ház, autó stb mellett elég furán hangzik de nekik működik.

Viszont én a közös kassza híve vagyok.

2020. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is így érzem 100%ban .

Nyilván nem gyémántra gondoltam, csak szerettem volna ha érzékelteti velem hogy fontos vagyok.

Ezt csak zárojelben irom: egy szép bizsu is jó lett volna, ami csak pár ezer forint; mert ami számít az az hogy vmi szépet vesz nekem mert örömet akar szerezni vele.. ez lett volna a lényeg .

2020. dec. 15. 19:12
 5/11 A kérdező kommentje:
az 1nek irtam fennebb (közbe még válaszoltatok )
2020. dec. 15. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van és egy bankszámlánk tehát az én és a férjem fizetése is egy helyre megy kifizetjük amit kell és aztán ha kell neki valami vagy nekem veszünk le pènzt rá soha ebből probléma nem volt.Ha telne rá de nem telik az én férjem bármit megvenne nekem amit csak kérek és én is neki.Sok mindent szeretnénk még de nincs rá keret de ettöl még egy boldog család vagyunk.Nekem rosszul esne ha igy reagálna.
2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Szüleim 40+ éve élne együtt, külön kasszán..
2020. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha értene téged, hogy tényleg fontos és mennyire örülnél egy ékszernek, talán egy szép 10-15 000 Ft-os ezüst ékszert valóban vehetne neked.

Valamiért nem találtok.

2020. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
külön kassza nem normális,ha egy pár vagyunk közös minden.jól érzed.a pénz sokkal fontosabb neki,mert nem szeret téged már...
2020. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Házasságban számomra fura a külön kassza, de te tulajdonképpen feltetted ezt a kérdést, majd utána arról írsz, hogy a férjed nem akar neked drága ajándékot venni - ennek mi köze a külön kasszához, vagy ahhoz, hogy neked van-e munkád? Ha lenne pénzed, akkor kapnál ajándékot?
2020. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!