Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen normális ha megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen normális ha megváltozott a hétvégi kikapcsolódásról való elképzelésem?

Figyelt kérdés

A párom hétvégente ugyanúgy elmászkál a barátaival mint ahogy eddig is tettük de én már nem tartok vele mert unom, viszont így kezdem egyre magányosabbnak érezni magam.

Ne értsetek félre, nekem is vannak barátaim de mostanában nincs kedvem kimenni péntek szombaton kocsmázni..tizenéves korom óta ez volt a program hétvégente és mára eljutottam arra a szintre , hogy már utálok kimenni.

Szeretném valami hasznos dologgal tölteni a hétvégéim, kirándulni , előadásokra járni igazából bármi más csak ne kelljen ugyanabban a kocsmákban ülnöm annyira nem tölt fel már..de így rosszul érzem magam..már arra a szintre eljutottam, hogy nem megyek be és próbálok úgy tenni mintha annyira nagy kedvem lenne kinn ücsörögni a hidegben hanem itthon maradok, viszont sajnos ilyenkor nem tudok aludni amikor a párom kinn van (nem tudom miért folyton felébredek) viszont kezdem nagyon egyedül érezni magam így..megoldhatjuk természetesen, hogy mindenki csinálja ami feltölti de akkor kb arról fognak szólni a hétvégék, hogy én elmegyek nagyokat kirándulni estére elfáradok, pont addigra mire ő megindul az éjszakába..van ennek így valami értelme? én már nem szeretnék alkalmazkodni az éjszaki kocsmázásokhoz, 33 évesen egyáltalán nem tölt fel...:S



2019. máj. 26. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne lenne normális?! Természetes folyamatnak tartom azt ha az ember értékrendje időnként változik. Például mikor megtaláltam azt a lányt az életembe aki "rabul ejtett", már nem igényeltem a bulizást oly mértékben, nem hajtott a vérem más nők felé. Vagy mikor megszületett a kislányunk, hiába imádom a barátnőmet és mindent megtennék érte, akkor is leszorult az értékrendemben a második helyre a kislányunk után. Ezektől függetlenül ritkán kimozdulunk a barátokkal kikapcsolodni, persze már nem olyan örült modon mint régebben.

Viszont ha ez téged zavar akkor beszélj a pároddal, hogy néha lennének igényeid hétvégi programokra, aztán legyél kreativ tervezhetsz te is programokat a hétvégékre.

2019. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Beszéld meg a pároddal :)
2019. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon se érdekelt a kocsmazas. Évente 2 alkalom elég volt.

Így nem meglepő ha más is megunja ezt a hasztalan időtöltést

2019. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes. Az embernek egész élete alatt változik az ízlése, miért lenne ez alól a kikapcsolódás kivétel (gondolom játszótérre sem jársz már, pedig 6 évesen egész hétvégét eltöltöttél volna a hintán😀).


Ennek még csak az életkorhoz, vagy a párkapcsolathoz sincs köze, én fiatalabb voltam, mikor beleuntam, hogy minden hétvége arról szól, hogy ugyanazokkal, ugyanott, ugyanazt csinálom, amit már majdnem 10 éve. Próbáltam a haverokat rávenni más programra, az meg őket nem érdekelte.


Egy párkapcsolat általában amúgy is hozza a szokások megváltozásàt. Több időt töltesz a pároddal, új dolgokat próbáltok ki, vagy felveszitek egymás szokásait.


Azt gondolom le kellene ülnöd a paroddal beszélni arról, hogy mire vágysz. Én pl mikor eléálltam, hogy menjünk színházba a szokásos kocsma-koncert helyett, akkor őrült neki. Már nem vagyunk együtt, de eltérő mértékben megmaradt ez a hobbi mindkettőnknél.


Baj igazából akkor van csak ebből, ha a párod a következő 10 évet is úgy tervezi, hogy haverok, kocsma, és semmilyen téren nem nyitott arra, hogy változzon a minőségi szórakozás fogalma (amibe persze továbbra is beleférnek a haverok, de nem csak ők).

2019. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember folyamatosan változik, ezzel együtt az igényei is. Nálam pl. ez nagyon változó, pedig én már 43 éves nő vagyok. Váltják egymást a csavargós és a nyugisabb, otthonülősebb időszakok. Minden ember más. Szerintem teljesen normális ha változnak az elképzeléseid, szokásaid.
2019. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális. Sőt, már az is fura, hogy eddig beragadtál ebben az időtöltésben. Mi kb egyetem utáni évben abbahagytuk, de legalábbis a töredékére csökkent

Persze voltak akik továbbra is kocsmáztak évekik. Fiatalok nem maradtak, csak milliomossá tették a kocsmárost

2019. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális dolog. Mond el a párodnak, hogy ez van.

Miért nem mentek el együtt kirándulni?

2019. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!