Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire épkézláb elképzelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mennyire épkézláb elképzelés összejönni egy NORMÁLIS, aranyos egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Persze még nem aktuális, egyetemista vagyok, de elgondolkodtam, hogy milyen lehet egy ilyen partner. Az nem zavarna, hogy más gyerekét nevelem (orvosnak készülök - ha sikerül elvégeznem! - így nyilván idegen emberekkel és gyerekeikkel is kell foglalkoznom), de nyilván vannak más nehézségek is, ezeket megosztanátok? Egyáltalán az ilyen nők mennyire nyitottak kapcsolatra?


(PUSZTÁN ELMÉLETI SZINTEN VAGYUNK!!!!)


2015. szept. 30. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem azzal lesz gond, hogy nyitottak-e kapcsolatra, hanem azért a gyereknevelés teljesen más, mintha bejön a rendelőbe, leül, meghallgatod sztetoszkóppal, felírsz neki 3x5ml köptetőt és kisétál anyuval-apuval az ajtón. Gondolj csak bele, ha összeköltöztök, miután hazamész, más gyereke fog várni, ha pihennél más gyerekével kell játszanod, később neki kell fizetni az osztálypénzt stb. ezek azért így nem olyan kellemes gondok, mintha sajátoddal tennéd ugyanezt. Amúgy is elítélem ezt a - ma Magyarországon különösen elterjedt - családalapítási modellt, hogy a huszas évei elején valaki felcsináltatja magát, (jobb esetben) néhány év múlva elválnak, majd a nő keres egy olyan típusú férfit, aki mellett korábban simán elment volna az utcán, és ismerkedik vele csak a biztonságérzet miatt, mert tudja, hogy vele jobban fel tudnák nevelni a gyereket, mint egyedül. Sok esetben a férfi fiatalabb. Ha megnézed ezt a modellt, ez senkinek sem jó: a gyerek szívja meg leginkább aki legkevésbé tehet róla, és az anyuka legkevésbé, akinek pedig a kezében volt a döntés annak idején. Az első balek nyögheti a gyerektartást 20(-22) évig, a második meg az első gyerekét. Sok sikert! :D
2015. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség,de te tudod.
2015. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"mintha bejön a rendelőbe, leül, meghallgatod sztetoszkóppal, felírsz neki 3x5ml köptetőt "


Hé, de az orvos sem ezt csinálja...legalábbis az a háziorvos, akinél voltam gyakorlaton, sok időt fordított 1-1 problémásabb betegre, volt, hogy fél órán át csak vele foglalkozott (mmint nem fizikailag).


"miután hazamész, más gyereke fog várni, ha pihennél más gyerekével kell játszanod"


Imádok játszani...most nagy LEGO gyűjtésbe kezdtem pl. De a játék pihentet (engem legalábbis), még akkor is ha egész du. rohangásznom kell (tapasztaltam). Meg pl. együtt tanulhatnánk bár magyarázni nem nagyon tudok...

2015. szept. 30. 10:14
 4/16 A kérdező kommentje:

"később neki kell fizetni az osztálypénzt stb. ezek azért így nem olyan kellemes gondok, mintha sajátoddal tennéd ugyanezt"


Miért? Ugyanaz a kötelességem mindkét esetben.

2015. szept. 30. 10:15
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocs, állandóan elküldi a sorköz helyett.


"a gyerek szívja meg leginkább"


Érzelmileg?

2015. szept. 30. 10:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha a sajátod lenne, akkor is lennének nehézségek, csak más jellegűek, szóval szerintem teljesen mindegy. :)
2015. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell még ezen agyalnod, ha nem aktuális. Meg nem is hiszem, hogy ennek kellene a célnak lennie. Találkozol valakivel, megszeretitek egymást, összeilletek, ez a lényeg. Ha ez a nő pont egy gyerekes anyuka lesz és a gyerekkel is jól kijöttök, akkor nincs ezzel semmi gond.


Hogy mennyire nyitottak a kapcsolatra, az változó. Ismerek olyat is, aki azt mondta: köszöni, neki elég volt, többet nem kell kapcsolat, de olyat is, aki kifejezetten vágyott rá.

2015. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem hülyeség,de te tudod."


elfogadom, de kifejtenéd a Te szemszögedből?

2015. szept. 30. 10:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők nyitottak kapcsolatra, nem egy ilyenbe futottam bele az utóbbi időben. Csak, akik ilyen egyedálló anyukák azok nagyrészt nem felelősségteljesek, vagy pár hónap után "jött" a gyerek és apuka elhagyta. Vagy épp azért akart gyereket hogy ne kelljen dolgoznia. (Az esetek 90%-ában állítom ezért vannak egyedülálló anyukák.) Szóval szép és jó hogy elgondolkodsz de egy kisgyerek mellett nem biztos lenne időd tanulni orvosnak. A gyerek felelősség lenne rád nézve is. Nincs olyan ha sír vagy épp ennie kell vagy játszótérre vinni hogy majd később. A nap 24 órája be van osztva egy kisgyerek mellett.
2015. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"egy kisgyerek mellett nem biztos lenne időd tanulni orvosnak"


még nem aktuális, egyetemista vagyok

2015. szept. 30. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!