Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvárható ez karácsonykor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható ez karácsonykor tőlem mint feleségtől?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolnám problémámat.44 éves óvodapedagógus vagyok,sajnos nem született gyermekem.Ennek ellenére értek hozzájuk.Négy és fél éve volt az esküvőnk férjemmel,akinek három gyermeke van.25,28,30 évesek így hárman.Mindegyik a saját életét éli.Én egy percig sem éltem velük,így nem alakult ki kötődésem feléjük.Szerintem nekik sem.

Sajnos egyre jobban zavar hogy minden egyes ünnep,ahogy a karácsony is körülöttük forog.Férjem leginkább arra készül hogy velük töltse a napot,sőt még nekem kellene erre a barátjaikkal együtt (így plusz hat főre)készülni.Én kategórikusan nemet mondtam,hisz mindig is kis háztartást vezettem.Férjemnek ez abszolút nem ideális,hiszen azt szeretné ha úgy ünnepelnénk mint egy nagy család.

Én eléggé idegennek érzem gyermekeit egy ilyen belsőséges ünnepléshez mint például a karácsony,akkor már szüleimmel is szívesebben lennék.

Na de hogy főzzek-süssek ennyi emberre?Nem gondolom hogy kötelességem lenne.

Azt szeretném kérdezni tőletek,mi a véleményetek,érthető-e férjem elvárása.Illetve engem is meg lehet-e érteni.

Segítő válaszokat előre is köszönöm.


2020. dec. 25. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szeretnéd ne tedd! Rendeljen kaját a párod.
2020. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
77%

Mivel a férjedet elfogadtad így automatikusan őket is vele együtt.

Mert a gyerekei. Akármit csinálsz mindig ők az elsők. Mindegy hány évesek. Csak te másodhegedűs vagy. Pláne h gyereketek sincsen.

Akkor ne süss. Vegyél sütit vagy melléje süss egy fajtát.


Aztan irány a szüleid

2020. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
95%

Dehogyis.


Rendeljetek hidegtálat.


40/N

2020. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
53%

Nőként most a férjednek kell igazat adjak.

Ha én a te helyzetedbe lennék kibirnám ezt a 2 napot és főznék nekik. Nyílván egy apának a gyerekei fontosak lesznek legyenek akárhány évesek.

Annyi, hogy ebbe a 2 napba azt is iktasd be, hogy a te szüleiddel is legyél.

2020. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy gondolom, hogy értelmesebb körökben a feleség az feleség, és nem házi cseléd.

Abban viszont semmi rossz nincs, ha a rokonság összegyűlik ezen az ünnepen. Viszont ez elsősorban egy családi ünnep, és nem egy falunap, ahol minden boldog-boldogtalant meg kellene hívni, meg vendégül látni.

Viszont úgy gondolom, ez nem mostani keletű probléma. Hozzámentél egy olyan pasashoz, aki finoman fogalmazva nem a kölcsönös és egyenrangú kapcsolatok híve. Neki te csak az asszony vagy, akinek a fő folga, hogy a férfiakra főzzön. Nem, nem tudok ezzel a legkisebb mértékben sem egyetérteni, de te választottad őt.

2020. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 Noren1989 ***** válasza:
78%

Én magàt az elvàràst faszsàgnak tartom, màr megbocsàss.


Kvàzi idegeneknek én sem főzőcskéznék.


A fenti hidegtàlas témàk jó ötletnek tűnnek, valószínű én is a rendelés mellett döntöttem volna.

2020. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
38%
A férjet elfogadtad gyerekekkel együtt egyértelmű hogy karácsonykor velük szeretne lenni. Ez a hivatásod és így viselkedsz? Hát gratulálok, lehet hogy sokáig nem lesztek együtt. Képzeld majd unokái is lesznek és a gyerekek majd viszik őket is, te meg csak hisztizz nyugodtan.
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
25%

Legközelebb rendelj egy étteremből, és hagyd őket ott, hadd örüljenek egymásnak. Te meg elmehetesz a saját szüleidhez, így mindenki boldog.

Az év 362 napja így is rólad szól, hagyd már meg nekik ezt a három napot, ne legyél önző.

2020. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
90%
Mi a szarért kéne NEKED EGYEDÜL főzni az Ő gyerekeire?:D
2020. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
90%
Az értehető, hogy szeretné velük (is) ünnepelni a karácsonyt, de neked nem kötelességed kiszolgálni őket. Ha a férjed akar,főzzön. Egy férfinak se esik le a gyűrű az ujjáról. Ha nem akar/tud, rendeljen, de az ő dolga nem a tiéd. Természetesen, ha ez neked öröm lenne, mert mondjuk kifejezetten szeretnél főzőcskézni, úgy más lenne, de így nem lehet elvárás.
2020. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!