Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tobb eve egyutt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eve egyutt vagyunk a baratommal de o meg nem szeretne hazasodni?

Figyelt kérdés

25-30kozottiek vagyunk, en lassan mar lèpnèk, nyilván nem nyaggatom a baratom de en mar lassan szeretnèk tovabblepni.


Segitsetek

28/L


2020. dec. 30. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez csak kifogás. Egy nem tinikorban kialakult kapcsolatban az ember max 2-3 év után el tudja dönteni, hogy mit akar. Ha ezután még halogatja ezt a döntést, az egy "nem" - nek felel meg.
2020. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért olyan fontos ez?
2020. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Aztmondta 1x,hogy ennek o nem hive meg hogy egy darab papir csak


Nekem fontos

2020. dec. 30. 22:19
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
neki nem fontos. neked igen. egyikőtöknek engednie kell vagy akkor itt a vége
2020. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Azért az sem igaz, amit #1 mond. 2 év ismerettség még távolról sem elegendő ahhoz, hogy alapos döntést hozzunk. Igen, a szándék meg kell, hogy legyen, de én álmaim nőjével sem rohannék 2 év után az esküvőbe.

De ez a "darab papíros" kifogás annyira átlátszó, elcsépelt, és bugyuta...

Túl azon, hogy az esküvő messze nem csak egy darab papír, ha úgy veszem, a pénz is csak egy darab papír, mégis minden nap felkel reggel, és 8 órát dolgozik, hogy megszerezze, nemde?

2020. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha megmondta h neki csak egy papir akk mit vársz? Nem fog elvenni. De különben is, miért akarod h elvegyen? Mit adna neked ez?
2020. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem mer elköteleződni. Az ilyen pasi bàrmikor gondol egyet és lelép.

Elvenni nem fog az biztos és családban se gondolkodj vele.

2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
van aki házasság nélkül köteleződik el,nem kell rögtön ítélkezni.. csak nem árt ha a felek véleménye egyezik ebben a témában.
2020. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szerinte csak egy darab papir, miert nem vesz el?
2020. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi az a több év?


Nekem erről az a véleményem, hogy 25 felett igen is 1-2 év alatt el lehet dönteni, hogy az ember akar-e a másikkal közös életet vagy sem. Addigra általában az ember gyűjt annyi párkapcsolati tapasztalatot, megismeri saját magát annyira, hogy tudja, mi az, amire szüksége van, és mi az, amit nem bír hosszú távon elviselni. Nekem hosszú kapcsolataim voltak (3 év, 8 év, 2 és fél év), de a jelenlegi párommal 3 hónap (!!) után tudtam, hogy ő kell férjnek. Nyilván nem ugrottunk bele 3 hónap után, de ilyen idősen több évig várni felesleges és időhúzás. Meg is beszéltük a kapcsolat elején, hogy ha minden rendben megy, össze tudunk hamar költözni, akkor 1-másfél év után szeretnék továbblépni. Ő pedig megértette, hasonlóan gondolta és nem sokkal az egy éves évfordulónk után megkérte a kezem.

Ha 30 körül vagy afelett egy férfi csak húzza, halasztja, az általában annyit jelent, hogy nem veled képzeli el az életét. Vár arra, hogy legyen jobb, de amíg nincs, addig jobb a biztos.

Ilyenkor szokott az a forgatókönyv lenni, hogy a lány 5-6 év után megunja és szakítanak. És érdekes módon a következő csajt sikerül fél év után eljegyezni, sőt, a legtöbb esetben másfél éven belül már terhes az új lány. Én ezt látom. De persze nyilvánvalóan vannak kivételek.


A te eseted annyival nehezebb, hogy ő már az elején is azt mondta, hogy neki a házasság nem lényeges, nem szeretne. Így lehet, hogy valóban ennyi van a háttérben, nem házasság párti és kész. Sokan tökéletesen leélnek egy életet házasság nélkül.

Viszont ilyenkor azt nem értem, hogy ha szerinte úgy is csak egy darab papír, akkor miért esik olyan marha nehezére aláfirkantani?:D Ha ezzel a másikat boldoggá teszi, akkor miért akkora dolog ez? Hiszen csak egy papír....


Szerinte hosszú távon, ha teljesen máshogy képzelitek el a dolgot, az elég nagy ellentét. Még ha nem is akkora, mint az akarok gyereket vs. nem akarok gyereket dolog, de majdnem. Nem nagyon van kompromisszum. Nem lehet félig megházasodni. Szóval alapvetően olyan párt kell keresni, akivel egyeznek a hosszú távú célok.

2020. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!