Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Negyvenes házaspár vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes házaspár vagyunk, egyedül én erőlködöm, hogy bármiféle intimitás legyen köztünk, miért háborítja fel a férjemet ha találkoznék egy régi barátommal egy beszélgetés erejéig?

Figyelt kérdés
Hiszen nem bánik velem nőként, nem érdeklem mint nőt, akkor miért probléma ha találkozom egy volt barátommal...
2019. aug. 2. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Vehetően nem egy beszélgetés erejéig találkoznál vele, ha ennyire hiányzik az intimitás. Ezért
2019. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl jó a kommunikációtok.

Szerintem fogalmad nincs, mit gondol a férjed, csupán feltételezel dolgokat. Ezen kéne javítani és vele beszélgetni őszintébben, nem egy "volt baráttal". Ha tényleg tenni akarsz érte.

2019. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1* vehetően =vélhetően.

Elnézést javított a telefonom

2019. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon közvetlenül, kedvesen és őszintén kommunikálok a férjemmel, ő pedig általában helyesel, de nem fejti ki a gondolatait. Nem tudom milyen gondolatai vannak, mert nem osztja meg úgy velem mint én vele.

Az igaz, hogy rengeteget dolgozik, de mindig én bújok hozzá, nincs olyan, hogy spontán megölel. Általában este még az is nagy kegy, ha a kezét fogva alhatok, mert fáradt...

2019. aug. 2. 23:02
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok slampos, ápolatlan, rengeteget tettem az utóbbi évben, hogy még csinosabb legyek, úgy érzem, hogy a tőlem telhető legjobb formámat nyújtom.

Fogalmam sincs mit tehetnék még.

2019. aug. 2. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, semmit. Vagy keresel valakit, akitől megkapod, amire vágysz, vagy szenvedsz. Persze el lehet menni párterápiára, de valószínűleg ehhez túl fáradt lesz a férjed.
2019. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rockarc ***** válasza:

Ez nem tegnaprol mara alakult igy. Kar idaig eljutni, mert ez mar egy romma dolt kapcsolat. A tatarozas itt mar nem segit. Dontenetek kene, hogy egyutt akarjatok folytatni, vagy kulon. De lathatoan egyikotok sem tud kilepni a langyos vizbol.


Ezt a baratos temat meg nem eroltetnem, ha ilyen kapcsolatban vagy, csak olaj a tuzre. Itt mar nem eleg artatlannak lenni, annak is kell latszani. Dontsd el mit akarsz, es cselekedj aszerint.


43F

2019. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kommunikatív vagy,akkor valami vâlaszt csak adott arra,hogy mi a baja,miért utasítja el a közeledésedet.
2019. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8- as hozzászóló!


A válasza az, hogy fáradt.

Nem én kérem, hogy hajtsa magát ennyire, de a pénzhajhászás többet ér neki, mint én, holott én is teljes munkaidőben dolgozom és én sem keresek rosszul.

2019. aug. 3. 08:08
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem beszélgetni akarsz vele, hanem baszélgetni. És mert talán még a férjed? Menjetek szét, ha ennyire nem megy ez, aztán azzal dugsz, akivel akarsz.
2019. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!