Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki folyamatosan hűtlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan hűtlen, neki, attól még lehet egy jól működő házassága?

Figyelt kérdés
Olyanra értem ezt, aki pl. évek óta folyamatosan csalja a párját. Lehet ilyenkor azt mondani, hogy egyébként minden rendben van a házasságban? (mondjuk csak a szex miatt csinálja)

2021. jan. 20. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy jól működő, nem nyitott házasság nem ilyen. Szerintem aki mindig félremegy, annak felesleges házasodnia. Erre találták ki a nyitott kapcsolatot.
2021. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Aki folyamatosan hű, annak is lehet rosszul működő házassága.
2021. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Attól, hogy tele a hűtő, és a párom jól főz, attól még ha éhes vagyok bemegyek egy étterembe.
2021. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Persze, ha rendszeresen megver, akkor is mondhatod, hogy ettől eltekintve minden rendben. Te érzed, hogy neked ez belefér, vagy fáj és szenvedsz.

Nyugodtan mondd, hogy ti így vagytok boldogok, ez neked is jó. Csak ne írj két kérdést óránként, mert akkor úgy tűnik, hogy idióta vagy.

2021. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

A nyitott házasság attól nyitott, hogy nem kell lapítani, mint szar a gazban meg disznó módjára átbszni a másikat, hanem nyíltan és kölcsönösen szexeltek másokkal (akár együtt is), miközben házasok vagytok. És a másik fél tud erről. Aki nem elég tökös egy ilyen kapcsolathoz, az tulajdonképpen egy monogámiàra alkalmatlan nyomorult féreg, aki ennek ellenére monogámiában él.


Szóval nem, egy ilyen házasság minimum toxikus.

2021. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Én ismerek valakit, aki többször megcsalta már a feleségét, akit imád. Számára ez csak szex, tulajdonképpen tárgyként kezeli azokat a nőket és szerintem 1-2 alkalomnál többet egyiknél sem időzik. Ellenben olyannal sose feküdne le, aki felé érzelmei vannak, olyankor ő a hűség mintaszobra, még annál is szentebb, mondjuk szerintem szimplán gyáva, de nézőpont kérdése. A feleségét szereti, a családja jól működik, de persze ez csak egy kifelé vetített kép, én nem látok mögé.
2021. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Már megint te? Figyelj, ha téged nem zavar, hogy életed végéig te leszel a megcsalt feleség, akkor persze, ezt leszámítva működhetnek a mindennapok. Ha zavar, akkor viszont ebből mindig probléma lesz.


Ugyanakkor a pasi abban a pillanatban le fog lépni, amint talál valakit, akit tényleg őszintén szeret. Hiába vett feleségül, nem szerelmes, csak belátja, hogy még egy palimadarat aki a gyakori népét kérdezgeti hónapokon keresztül ahelyett, hogy őt fenékbe billentené, nem fog találni. Neki ez baromi kényelmes, hülye is lenne megszabadulni tőled, de ennek az ég egy adta világon semmi köze nincs a szerelemhez. Viszont ha neked az fontosabb, hogy vele legyél, minthogy ő szeressen és hűséges legyen, ha a kapcsolatod minősége nem érdekel különösebben, csak az a fontos, hogy legyen, akkor persze, ez tud működni. Csakis rajtad áll.

2021. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 bocsi... de nem tudom te kiről beszélsz.. én ezt a kérdést most tettem fel először, plusz... messze de messze nem rólam van szó. A helyzet az, hogy egy nős pasi kijelentette, hogy neki abszolút rendezett, boldog a házassága, közben tudva tudott, hogy több éve van szeretője. Ez a lényeg, nem én vagyok a megcsalt feleség... bocs
2021. jan. 20. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!