Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janolacika kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba, akinek férje van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy 23 éves lányba, aki házaságban él 1 éve, viszont 6 éve úgymond együtt vannak. Munkahelyen ismerkedtünk meg, tudtam hogy férje van és nem szabad vele ki kezdenem. (23 éves vagyok énis.) sokat beszéltünk hónapokat, de csak munkahelyen! Aztán elkezdtünk beszélni messengeren,egy nap pont ugyvolt hogy nem kellett menni dolgozni, szabadnapot adtak. És akkora megbeszéltünk egy találkozót, láttam rajta sok beszélgetés után hogy érez ő is iràntam valamit, mivel mutatta is, megsimogatta a kezem meg hasonló, mindig kedvesen szólt hozzám stb. Találkoztunk és megtörtént az első csók, aztán elmondta ő is hogy nagyon megkedvelt és ez több annál is, mindig rám gondol, amikor le feküdne aludni elalvás elött, reggel mindig én vagyok az első gondolata meg hasonló. Szerelmesek lettünk egymásba. Hónapok óta megy ez, amikor tudott jönni mindig találkoztunk, és együtt lét is volt, voltam pár lánnyal együtt de még ez az együtt lét sem volt senkivel ennyire jó mint ahogyan vele! Elmondta hogy szerelmes belém, elfogja hagyni a férjét és megpróbáljuk közösen. Tényleg mindenbe megértjük egymást, a semmiről is órákat tudnánk beszélni.. én elhittem neki mind ezt, és vártam rá hogy lépje meg ezt a lépést ha tényleg velem szeretne lenni! Amit tudtam ilyen helyzetben, mindent megtettem érte. De lassan azt érzem hogy hiteget csak..az utóbbi időben nagyon rossz volt nélküle, és annyi össze szólás volt köztünk hogy ígérte ekkor találkozunk és amikor eljött a nap, akkor hol nem tudott jönni, hol más dolga volt. És ezt szóvá tettem hogy akkor miért ígéri meg? Mondtam gondolkozzon vagy én vagy a férje ha őt válassza akkor békén hagyom mert így nekemse és neki sem jó! Eltelt egy kis idő mondta át gondolta és úgy érzi hogy velem lenne igazán boldog, a férje nem törődik vele.. haza mennek alszanak, jóformán nemis beszélnek egymással. Legalábbis nekem ezt mondta. Vissza terve akkor mondtam hogy vàljon el tőle, és mondta azon lessz mihamarább de soha nem lépte meg ezt a lépést. A tegnapra megvolt beszélve hogy találkozunk és egéssz napot együtt töltjük és este haza megy a busszal. Be jött kora reggel mikor úgy volt megbeszélve hogy én megyek utánna autóval, éreztem valami van.. feljött és volt azis. Aztán elmondta hogy az éjjel beszélt a férjével és elnézi azt mivel tudta hogy megcsalta őt velem de elnézi csak próbálják meg újra, így azt mondta hogy nem tudja el hagyni.. nem szereti már de kötődik hozza.. én azt nem értem köződésből hogy lehet valakivel együtt élni, amikor nem vagy boldog mellette? Akivel meg tényleg boldog vagy azt inkàbb hagyod csak hogy ne vàlj el tőle.. ezt nem értem, írja szeret, mondja szeret még sincs velem.. szerintetek mit tehetnék? Elnézést ha nem tudtam röviden megfogalmazni, nagyon hosszú a story próbáltam tömören össze rakni.. köszönöm a válaszokat!😊

#válás #házasság #szerelem #Tényleg engem akar? #Hiteget?
2021. jan. 30. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el.
2021. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen zárd le a találkákat. Kismillió ilyen sztori van, hogy az egyik fél várja, hogy a mások váljon, de semmi nem történik. Éveket el lehet cseszni így.
2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha nemis találkozunk magàn életben, a munkahelyen folyamatosan làtjuk egymást.😞
2021. jan. 30. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, nem fogja elhagyni. A jövőre nézve is ez egy jó tanulság lesz, hogy házas és kapcsolatban lévő személyekkel nem pazarlunk időt.
2021. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
ALAP, hogy melóhelyen nem ismerkedünk!
2021. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ebből még munkahelyen is gondod támadhat. Hagyd a fenébe.

Plusz gondolj bele, ha esetleg vlami csoda foyltán mégis elválna miattad, ha így áll a tartós kapcsolat, házasság gondolatával hogy össze vissza csókolózik mással miközben férje van, veled ugyanúgy megteheti ezt később, tehát lelép tőled valaki másért. Az ilyenek sose változnak.

2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szerető vagy a szemében, válni nem fog.
2021. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd. Megérdemled, hogy olyasvalakit találj, akinek elsők vagytok egymás életében.

Én úgy gondolom egyébként, hogy egy hosszú párkapcsolat, és különösen egy házasság már nem csak a vonzódásról, és szenvedélyekről, hanem a kötődésről is szól. Az az, ami összetartja a kapcsolatot, még akkor is, ha a felek elhanyagolják, és így a szenvedély elhalványul. Ilyenkor ha az ember nem tudatos, hajlamos ezt akár tudat alatt is a kapcsolaton kívül keresni. Ha pedig megtalálja, könnyű elcsábulni a fellángolásnak. Sok esetben ezt kikezdi már a kötődést is, de azért az jóval később tűnik el, időt és energiát adva a kapcsolat mélypontjainak átvésteléséhez. Úgy tűnik ebben az esetben is pont elég volt még ahhoz, hogy visszarántsa a lányt a meglévő kapcsolatba. Most lehet, hogy megalkuvásnak tűnik, és ezáltal érthetetlennek, de valójában természetes, hogy az az elemi vonzódás, az első fellángolás, az idővel elmúlik, és aktívan tenni kell a kapcsolatért, ha azt szeretnénk, hogy működjön. Ha nem teszünk, eltávolodunk, és csak a kötődés tart össze, ha újra teszünk érte, akkor pedig visszajöhet a szerelem érzése.

2021. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!