Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Doktor feleség és nem doktor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktor feleség és nem doktor férj élhetnek boldog házasságban? Nem fogja a férjet egy idő után zavarni a feleség doktorátusa?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok zavaróbb dolog van az életben, mint egy női doktorátus, de azért furcsa lesz úgy élnünk, hogy neki van valamije, ami nekem nincs, holott én vagyok a férfi.

2021. márc. 1. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Én most vagyok PhD-hallgató, de ha megszerzem, akkor sem hiszem, hogy gondot okozna köztünk.

Párom okosabb nálam, szerintem a kisujjába lenne a PhD, csak lusta sokat írni. :)) De ez nincs korhoz kötve, ha szeretné, bármikor elkezdheti.

2021. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátomnak tetszik, hogy doki vagyok. Büszke rá, hogy fogorvos barátnője van. Én is büszke vagyok rá, ő műszaki területen dolgozik. Diplomás ő is, de fele annyit keres kb. A különbség nem zavarja egyikünket se, közös kassza van. 3 éve együtt. Tervezünk esküvőt a jövőben.
2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
12.es! Nagyon pompás az önök helyzete! A kérdést,valóban,így is lehet értelmezni. Vélhetően azért,az a kérdés,hogy egy érettségivel,vagy még avval sem rendelkező férjnek van,diplomás felesége. Továbbá,hogy így élhetnek-e boldog házasságban? A válasz az,hogy minden bizonnyal,IGEN. Idővel,lehet,hogy nem tényező lesz a boldogság elrontásában. Reméljük,hogy idővel sem romlik el!
2021. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

13-as a doktori cím nem jár automatikusan akármilyen diplomával, csak az orvosoknak, jogászoknak és újabban a gyógyszerészeknek. A kérdés pedig a doktori címre vonatkozott, nem a diplomára.

Más szakokon phd képzéssel lehet csak doktori címet szerezni.

2021. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!