Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy igazán jó feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazán jó feleség?

Figyelt kérdés

Hello! Puszta kíváncsiságból az érdekelne, hogy szerintetek milyen egy jó feleség, vagy egy jövőbeli feleség!

Ti milyen tulajdonság alapján választanátok magatoknak feleséget?:)

Mi fog meg egy feleség jelöltben, vagy mik az elvárásaitok?



2021. jan. 20. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Az igazán jó feleségnek van esze.


A kérdésedből ítélve neked ez a vonat már elment.

2021. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Az már régen rossz, ha elvárások vannak. Ez úgyis ismerkedés közben fog kiderülni, ha kiderül egyáltalán. Nagyon sok ember csak lapít a fűben amíg tart a rózsaszín köd, aztán mikor elvetted, akkor majd kinyílik a csipája.
2021. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az neked miért támpont h nekem milyen a jó feleség? A páromnál nem választhattam vna jobban, ennyi elég is lesz.
2021. jan. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

A "jó" és a "feleség" fogalmilag kizárják egymást.

Egy nő addig lehet jó, amíg nem feleség, és nő, ha feleség, nem lehet jó.

2021. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1). Szükséges, hogy a fiú jól megismerje a lányt. Ha neki megfelel, akkor NEKI ö a legjobb feleségnek való.

2). Szükséges, hogy a lány jól megismerje a fiút. Ha neki megfelel, akkor NEKI ö a legjobb férjnek való.

3). Fontos a szexuális egybehangzás is!

4). Nagyon-nagyon fontos, hogy a házasságot ne csak a szexuális megfelelés igazolja, hanem az a tény, hogy a SZÁMUKRA fontos dolgokban egyezzen a nézetük, a kevésbé fontosakat pedig legyenek képesek elnézni, nem pedig felhánytorgatni éveken át.

2021. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a baj, hogy férfi vagyok, de sosem értettem az ilyen "milyen a tökéletes feleség/barátnő/kinézet" és hasonló kérdéseket.


Én az embert nézem, az összképet. Nem tudok leírni egy külső és/vagy belső tulajdonság listát, hogy "ilyen a jól kinéző nő", "ilyen a tökéletes barátnő".



Mindig khm... mondjuk úgy csodáltam azokat, akiknek konkrét elvárás listája van, amit végig tud pipálni, hogy a'szondja magasság OK, szemszín OK, végzettség OK, hobbik BÍÍÍÍP NEM MEGFELELT.



Bár valami miatt mindig csak hölgyeknél találkozom ezzel a konkrét elvárás listával, és azzal az igénnyel, hogy én is mutassam meg az enyémet.

2021. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

"hobbik BÍÍÍÍP NEM MEGFELELT." XD


Mi az a hobbi?

2021. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Helyes pofi, csinos alkat, jó mellek, ápolt legyen, szopjon mindennap.
2021. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elvâràsok vannak akkor az régen rossz!
2021. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy "jó feleség" az aki önmaga és ezáltal boldog is.
2021. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!