Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik "férfi nátha"?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, végképp nem beletaposni férfiúi hiúságotokba, de az én férjem pl. apokalipszis hangulatba kerül egy kis náthától. Rossz hangulat, ingerlékeny, semmi sem jó, "nincs semmi bajom, hagyjál" bizonygatása, vergődés, stb.


Nem egy betegeskedő típus, amúgy szuper maszkulin, mind belsőleg, mind külsőleg, de ilyenkor... Jaj 😆😆


Nálatok mi a helyzet ilyen téren? Hasonló tapasztalatok?



2021. márc. 12. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
rossz közérzetnek hívják, és gyakori kísérője a náthának (amiből nincs külön férfi és női verzió)
2021. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukámra jellemző, a páromra nem. Rám viszont megintcsak igen, pedig nő vagyok. :DDD
2021. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint igen, a fiútestvéremet a megfázás nagyon csúnyán le tudja dönteni a lábáról, és NEM PANASZKODÓS TÍPUS. Valószínűleg ennek a tesztoszteron szinthez lehet valami köze, illetve megfordítva: az ösztrogén a nőket (engem is) védettebbé teszi az ilyen fertőzések csúnyább hatásaival (tüneteivel) szemben.
2021. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

"Igen".

Az en ferjem pl, ha kicsit is faj a torka, akkor eszmeletlen nyilvanosan szenved.

Bezzeg ha kuszik-maszik a betonon a kocsi alatt, szerel, kerteszkedik, szana-szet vagja magat, azt meg se erzi.

En 39 fokos lazzal apoltam a betegeket, aztan az egyik betegem szolt, hogy olyan meleg a kezem, szerinte lazas vagyok.

Bezzeg ha kicsit is megutom magam, bele akarok halni, es napokig faj.


De logikus. Ha en beteg vagyok, de kozbe apolnom kell az utodokat, nem lehetek nagyon xarul egy hetig. De ha beutom magam, megfogom a forro cserepedenyt, lassa az utod, hogy az faj, ne csinalja. Ahogy az osapuka se mehet betegen vadaszni, de ha kicsit megserul, neki meg attol hazaig kell szaladni vagy cipelni a nagy vadat.

2021. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos férfiak esetében létezik. És ez nem feltétlen a férfiak hibája, hanem gyakran az anyjuké, akik annyira szerelmesek a fiukba, hogy egy köhögés után kb. a popójukat is kinyaljék, hogy szemük fényének minden jó legyen... aztán utána ehhez szokik hozzá a srác. És akkor az, aki még meg is sértődik azon, ha vki megmondja neki, hogy egy náthától ne játssza el a hattyú halálát, még idézgeti a lájkvadász oldalakon terjedő kamut, hogy brit tudósok kimutatták, hogy a férfiaknál a nátha olyan fájdalmakat okoz belül, mint a nőknél a terhesség...


Ezzel együtt szerencsére egyáltalán nem így viselkedik az összes férfi. Nekem szerencsére sem a családomban nem volt jellemző ez, sem az exem nem volt ilyen - őt egyedül akkor láttam-hallottam szenvedni meg panaszkodni, amikor veseköve volt, azt meg megértem.

2021. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!