Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik egy talán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egy talán olyan férfi, aki kitart a felesége mellett, nem rúg fel egy jó házasságot, nem újít be egy tarisznyát harmadiknak?

Figyelt kérdés

Vagy ma már mindenki félredug, ne is várjam, hogy hűséges, család centrikus férfit találjak?

Nem csaltak meg, csak nyitott szemmel járok.



2015. dec. 12. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Én is ezt látom magam körül. Csak sajnos kezdem azt hinni, hogy az a pasi, aki hűséges, kitart a párja mellett, stb. , azt meg általában a nők nem tartják elég izgalmasnak, és előbb-utóbb ő lesz megcsalva..

27N

2015. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik persze,csak sok normális férfi meg pont ilyen nőket fog ki magának. :)
2015. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1 es megmondta, én is így jártam sajnos. Hiába voltam én jó férj, jó apa, nem volt benne köszönet...
2015. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek ilyen férfiak, csak ritka. De azért nők is vannak olyanok, hogy szégyen velük egy nemhez tartozni...
2015. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Én az utolsó pillanatig nem csaltam meg azt, akivel sok évet éltünk egymással. Rosszra fordultak a dolgok, mert ő kezdett kifelé nézni, és lépéseket is tett. Reménykedtem hogy rendbe jön közöttünk, nem akartam új kapcsolatot, hanem hogy ezt rendbehozzuk. Ez nem sikerült, és vége lett. Sokan mondták a környezetemben, hogy örüljek, hogy vége, most új esélyt kapok. Senkinek nem kívánom ezt, én nem így terveztem, hanem élethosszig, de úgy látszik egy ember nem tudja ezt bebiztosítani. Nekem kifejezetten nyűg a társtalálás, már túl akarok lenni rajta, és haladni. Szerintem vannak még rajtam kívül is így. 37F
2015. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Létezik. Van két szép gyereke, meg egy elsárkányosodott felesége.
2015. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

Na én meg olyan nőt keresek, aki képes hűséges maradni, és meg tudja becsülni, mikor a másik szereti, és ajándékokkal halmozza el. Nem pedig természetesnek veszi. Vagy mikor a nő lányját a sajátjaként neveli.


Ja ilyen nő nincs, csak a mesében...

2015. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aki így beszél más nőkről, ahogy te, az csak várjon sokáig.
2015. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Sajnos nálunk is most derült ki hogy a párom megcsal. 13 év után, kisgyermek mellett és neki se lett volna oka. Még azt se mondhatnám hogy rossz kapcsolatban éltünk. Tudom hogy ez nem normális és hogy ő a hibás, de már én is kezdem azt hinni hogy egy férfitòl szinte nem számíthat az ember másra. Nem mondom biztos vannak normálisak, de valahogy a környezetembe is azt látom mintha ez nekik létszükséglet lenne, hogy nem lehet csak egy nő.
2016. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!