Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hónapok óta nincs szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta nincs szex. Férjem nem kezdeményez, nem is érdekli. Én már kezdem unni az elutasítást. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Még csak 30as a férjem, mégis szexmentes lett házasságunk. 6 éve vagyunk együtt, nincs gyerek.

Nem kezdeményez, elutasít, hiába próbálkozom. Már nem is fekszünk le egy időben, reggel nem kel fel.

Én ezt már unom, úgy érzem ráfog menni a kapcsolatunk. Legszívesebben keresnék egy szexkapcsolatot, mert elég volt.

Megbeszélni is próbáltam, de nem mond semmit. Nincs más nő, egész nap itthon van.

Már teljesen elkeseredtem, nem ilyen életre vágytam. Vissza lehet ebből jönni? Tanácstalan vagyok.


2021. márc. 15. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

"Legszívesebben keresnék egy szexkapcsolatot, mert elég volt."


Miért nem válsz el?

2021. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen mikor a férfi el van hanyagolva
2021. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Valj el.
2021. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lehet még megbeszélni sem vele, nem hajlik a megoldásra, akkor ebben a kapcsolatban már kár a gőzért. :( Azért próbáld megtudakolni tőle legalább azt, hogy történt-e valami vele, vagy pedig téged un-e...
2021. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ami elmúlt az többé nem jön vissza... Ha nem maradt semmi érzelem akkor nincs értelme tovább kínlódni!
2021. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
92%
Válasszon ő. Vagy elváltok, vagy nyitjátok a kapcsolatot. Kíváncsian figyeld a reakcióját. Ha nem kavarja fel annak a lehetősége, hogy elveszíthet, akkor ez minden, csak nem kapcsolat.
2021. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Szexkapcsolatokat keress mellette.
2021. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Válnék.Nem elsősorban a szex hiánya miatt,hanem a sz@rok bele hozzáállás miatt.
2021. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
ha lefogynal, lehet, kivannna
2021. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
Én bevállalom Veled a szexkapcsolatot.
2021. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!