Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok kedveskedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok kedveskedni?

Figyelt kérdés

Olyan nők, azaz feleségek véleményére lennék kíváncsi, akik legalább 10 éve házasok. Ti hogyan néztek a férjetekre? Mindennapokban szoktatok érdeklődni, közeledni, dícsérni, elismerni a párotokat? Ha igen, azt hogyan?


Bajban vagyok, ugyanis ez nekem nem megy, de tisztelem a férjem. Nem erősségem az érzelmek kimutatása, és ma azzal állt elő, hogy én sosem mutatok felé érdeklődést. Valahol igaza van, de most úgy érzem falhoz lettem állítva, aludni sem tudok miatta. Egyedül lennék ezzel, vagy esetleg máshol is hasonló +/- a helyzet?


Köszönöm.


41/n



2021. márc. 24. 00:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én pontosan ugyanezért tettem ki, az igaz, csak barátnőmet. Évek után se kaptam egy kedves szót sem, habár más téren minden rendben volt.

Pedig énsem vagyok egy nyalifli tipus... de azért ez így kb olyan mintha lakótárssal élne az ember.

2021. márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
De így mi értelme egy kapcsolatnak? Soha nem értettem, aki nem tud érzelmeket kifejezni, miért keres kapcsolatot/vállal gyereket. Még a sima barátaimat is dicsérem, nemhogy a szerelmemet.
2021. márc. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Persze hogy szoktam.

11 év után is szerelemmel nézek rá, vonzódom hozzá, gyakran szavakkal is kifejezem ezeket, és tettekkel is. Szoktam érdeklődni mi volt pl a munkában, vagy ha megy valahová és hazajött, szoktam dicsérni kívül belül, illetve meglepni apróságokkal, amiket szeret, pl kedvenc édesség, vagy kaja, ilyesmik.

Mi kölcsönösen ilyenek vagyunk egymással, és ez mindig így volt, a kapcsolatunk elejétől.

2021. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

En nem házasságban is igy vagyok hogy vannak ffiak akik ezt kiváltják eleve belolem es vannak akik nincsenek. Minden bókom kedvességem belulrol jön.

Olyanokat észreveszek neha a másikban amiket ők maguk sem.


Pl.volt olyan párom aki olyan racionális ffias, attol folyamat el voltam hűlve, pl amikor feltekeny volt, megmagyaráztam valamit neki a kérdésére, es 2 perc alatt ejtette a témát, hogy rendben. Mikozben egy exem előtte meg folyamat feltekeny volt es allandoan lovagolt a témán. Ettol a sractol meg szinte mindig lepadloztam hogy elég vele beszelni es megérti, de barmilyen konfliktusrol, 2 perc alatt felfogja es megerti es lezárja. Es igy kapott is tőlem bókot hogy igazi férfi. Vmit nem ért kerdez megbeszeljuk es megy is tovább. Csak ennyitől én csak pislogtam minig mellette. Hogy ez igen!

Vagy random kedvessègek. Pl bootban ugy gondoltam veszek neki vmi pasis akármit.

Aztan vootunk valahol kitettem csak ugy az asztalra. Mikor visszafordult meg nezte hát ez hogy kerult ide? Kellemesen meglepodott :)

Ilyenek nem esnek nehezemre.


Ezek a dolgok belulrol jönnek még nekem ia spontan.


En a kotelezo pl szulinap valentin karácsonykor vagyok inkabb ki, azokat egyenesen rühellem mikot modszeresen szàmitva kell nyujtani vmit. A mostani páromnak is kozeleg a szulinapja es már látom magam hogy fehérneműben kell majd mímelten "vergődnöm", vagy akármi hasonlo meglepin agyalni, ami sehol nem lesz spontán es nem magátol jön abszolut.

2021. márc. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
*a mostani párom ia racionális kész férfi, neki már egy ölelésèt is értékelem mert nem az a nyali fali tipus abszolut. Már a legkevesebbért is bókot kap, es feldob a legkevesebbel is amiket nyujt. Es vele tudok ezek mellett oldott is lenni, azaz ugy látom hogy elviseli azokat a dolgaimat is ha tulkomplikálok vagy hulyeségeket is mondok, vagy neha felcseszem igy olyan bókot is kapott már tőlem, hogy nagyin birom benne hogy olyan alkalmazkodo hogy képes engem elfogadni(elviselni). Es rá is vágta, hogy ő el is találtam ő nagyon is alkalmazkodo. Más srác már rég idiota kis könnyű nőként kezelne engem a helyében ahogy viselkedem néha, de ő ezek ellenére is komolyan vesz.
2021. márc. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

*bocai hogy igy külön jut eszembe.

De pl a mostani párom is amikor a hosszu hosszu körmondataimra, vagy érzelmekrol vagy ha kérek izgulva tőle valamit stb, szo nelkul végighallgat es csupán annyit mond, rendben, en attol is el vagyok hűlve, azaz folyamat jönnek a bókok belőlem.

Imádom amikor a pasik kissé olyan komolyak hidegek racionálisak es mintha szoszerint "tárgyalnánk"csak valamirol es villámgyorsan döntenek es nem körmondatoznak magyaráznak meg hezitálnak, hanem azt kapom csak rovidrn tömören hogy "Rendben."

Ilyenektol is belolem automatice jön az "imádat", bók, es naaagy fèrfinak tekintem.


Minden férfiben van valaminolyan plusz ami nekem kell észreveszem es ki sem birnám hogy csak magamban tartsam.

2021. márc. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam, a hímeknek is szükségük van erre. Egy kicsit szeretgetni, tuningolni az egóját, néha úgy teszek, mintha féltékeny lennék, aminek elméletileg nem örül, de látom rajta, hogy vigyorog a bajsza alatt. Kell, hogy érezzék, hogy fontosak nekünk, tiszteljük, féltjük őket. Mélyen legbelül gyerekek a férfiak, akármilyen nagy kannak mutatják magukat.
2021. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem. Valahogy ez belőlem nem jön, a férjem meg már a válást is megemlítette. Azt mondja nem érzi azt hogy fontos lenne, nem kap szeretetet. Most játsszam el azt ami nem én vagyok?
2021. márc. 24. 08:15
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább mondjuk úgy, hogy gyakorold. Egy idő után bele lehet jönni, természetes lesz. Nekünk is voltak hasonló problémáink, először furcsa volt, mert fogalmam sem volt, hogy mit kellene mondanom, de apránként alakítottam rajta. Néha küldtem neki sms-t csak úgy, meg hasonló dolgok. Aztán jön magától. Persze, ha valójában nem érzel iránta semmit, akkor nem érdemes ilyenekkel kínlódni, de ha csak az a bajod, ami nekem, hogy nem tudod kimutatni, mert nem vagy olyan vagy nem ezt hoztad otthonról, akkor érdemes foglalkozni vele. Fogd fel önfejlesztésnek.
2021. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha bármit is változtatok, az már nem én leszek. Tartsa ő tiszteletbe ezt, ez a véleményem. Bosszant a dolog, mert falhoz állít ezzel, szinte kényszeríteni akar! Most én azért cselekedjek magam ellen hogy neki jó legyen?
2021. márc. 24. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!