Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok kedveskedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok kedveskedni?

Figyelt kérdés

Olyan nők, azaz feleségek véleményére lennék kíváncsi, akik legalább 10 éve házasok. Ti hogyan néztek a férjetekre? Mindennapokban szoktatok érdeklődni, közeledni, dícsérni, elismerni a párotokat? Ha igen, azt hogyan?


Bajban vagyok, ugyanis ez nekem nem megy, de tisztelem a férjem. Nem erősségem az érzelmek kimutatása, és ma azzal állt elő, hogy én sosem mutatok felé érdeklődést. Valahol igaza van, de most úgy érzem falhoz lettem állítva, aludni sem tudok miatta. Egyedül lennék ezzel, vagy esetleg máshol is hasonló +/- a helyzet?


Köszönöm.


41/n



2021. márc. 24. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed, én nem akarlak rábeszélni semmire. Ha úgy érzed, hogy nem szeretnél miatta változni, mert te szeretsz ilyen lenni, az sem baj végülis. Csak akkor meg valahogy el kell vele fogadtatni, hogy te így vagy jól.

Vagy esetleg kölcsönösen húzni egymás felé egy picit.

Ha szeretitek egymást, és amúgy minden rendben, én nem dobnék el úgy egy jó házasságot, hogy meg sem próbálom.

2021. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem azért, mert emiatt fel kell adnod önmagad, hanem azért, hogy ne adj fel egy jó házasságot! Tényleg ennyire nehezen éled meg a próbálkozást is, hogy az téged teljesen megváltoztatna? Amúgy szereted a férjed, csak a személyiségedtől áll ennyire távol a kedveskedés? Ne önfeladásnak éld meg, hanem kompromisszumnak. Nem vagytok egyformák, úgy tűnik neki szüksége van ezekre a dolgokra ahhoz, hogy érezze, fontos neked. Az én párom is ilyen, én tudatosan figyelek oda arra, hogy ne érezze elhanyagolva magát, mert tudom, hogy ez neki fontos. Nekem kevésbé, de kompromisszumkész vagyok, és nagyon jól működünk együtt. Nem kell amúgy nagy dolgokra gondolni, pl. belecsempészek egy csokit a táskájába reggelente, ágyba viszem neki a kávét, napközben írok neki egy kedves üzenetet, este megmasszírozom, vagy csinálok neki egy jó fürdőt, ilyesmik. Nem kell teljesen megváltoznod :)
2021. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is nehezemre esik az érzelmek kimutatása. Nem is mutattam mások felé ilyesmit. De őt szeretem.
2021. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt nem tudta, mikor elvett? Pénztártól való távozás esete.
2021. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feleség téma, de nálunk is kapcsolatban ilyesmi volt.

Azért baromi nehéz úgy elhinni, hogy fontos vagy valakinek, ha látod hogy te vagy a legutolsó.

Pl Én is kb sarokba állítottam a csajt és kb pont ezzel, hogy nem érzem azt, hogy szeret. Erre elkezdte mondani, hogy mennyire szeret meg a többi, meg a többi csak amikor hallasz valamit és nem az történik akkor nem hiszed el.

Ha a férjednek ez a baja, te pedig nem tudod kimutatni akkor vagy kimutatod, vagy szétmentek. Persze mondhatod, hogy ez inkább az ő hibája mert nem fogadja el, de ő ezt a problémát megoldja egy válással.

2021. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki: "Kellett a talicska? Akkor toljad!" És vihogj bele abba a bamba képébe! :D
2021. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!