Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engem miért taszít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért taszít ha a férjem nekiáll udvarolni meg kedveskedni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk egy pár.

Én sosem voltam oda a csöpögős szövegekért, és ettől most még inkább kész vagyok.


2015. szept. 9. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Pszichiáter és pszichológus együttes segítsége gyógyszeres terápiával segíthet.
2015. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha 8 éve is taszított és most is, akkor egyszerű a válasz. Nem változtál, egyszerűen nem szereted az ilyesmit.


Ha régen nem volt vele bajod, mostanra pedig idegesít ha a férjed csinálja, akkor van valami problémád a férjeddel, ki kéne deríteni, hogy mi az.

2015. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Meg is válaszoltad: soha nem voltál oda a csöpögős szövegekért.

Nem mindenki romantikus alkat.

2015. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert te ilyen vagy, ennyi.
2015. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Biztos nem érzed már magad jól a kapcsolatban és minden zavar.
2015. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Azért a nem voltál oda érte meg a taszítás között szerintem több árnyalatnyi különbség van. Én sem szeretem a túlzott romantikát, de én akkor sem találom kifejezetten egészségesnek, hogy egyenesen taszít ha a párod próbál odafigyelni rád....
2015. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként lehet gyerekkorból visszamaradt dolog is. Én is távolságtartóbb vagyok az emberekkel. Gyerekkoromban sokszor kaptam fejmosást, mert nem szerettem, ha hagyma- meg dohányszagú, rossz fogú (ami kellemetlen lehelettel is társult) rokonok ölelgettek, puszilgattak, elhúzódtam, sokszor szidtak le, így nekem ez később is úgy alakult, hogy én nem vagyok olyan közvetlen kapcsolatban másokkal, sok esetben elegendő egy kézfogás vagy annyi sem. Lehet, hogy nálad is valami hasonló dolog a te problémád gyökere.
2015. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem is zavar, ha a férj átmegy cukorszirupba, szoktam is neki mondani, hogy ez már sok. Én se szerettem ezt soha, és ahogy öregszem, méginkább kész vagyok tőle, úgyhogy tudom, miről beszélsz. Nincs semmi baj a kapcsolattal, csak nem vagyok már 15 éves :)
2015. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!