Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Számít egy jó házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy jó házasságban, hogy milyen kettesben töltött programok vannak?

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a gyerekünk, szinte csak neki élünk. Imádom, ő a mindenem, de a feleségemmel kettesben nincs semmi. 7 éves vagyunk házasok.


Havonta egy-egy alkalom, hogy másra tudjuk bízni (3 éves) és ilyenkor elmegyünk sétálni, vagy (ha nyitva van minden) akkor plázázni.

De kb. ennyi.

És szexből sem jut sok.

Nem panaszkodni akarok, csak kíváncsi vagyok , hogy ez természetes-e, mert nekem nem tűnik annak.

Én vágynék arra, hogy csináljunk mást, de nem vagyok erőltetős típus. Úgy látom, hogy neki ennyi pont elég

Pedig akár egy másfajta program is jó lenne. Mondjuk mozi helyett színház, pláza helyett uszoda. Ilyenek.

De nem nyitott rá. Inkább lebeszél, mert úgyis kevés az idő.

Úgy érzem, hogy egyenes úton haladunk a kihülés felé.

Beszélgetni sem beszélgetünk igazán csak a gyerek körüli dolgokról és én lassan úgy érzem magam mint egy pénzt hazaadó robot, aki jó még szülőnek és bevásárlószatyor hordónak.


2021. ápr. 11. 17:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

8jó ötlet köszönöm :)

Egyetlen gond, hogy nem az a bajom, hogy mások az igényei, hanem, hogy gyökeresen mások. Sokszor ami engem untat. Én szeretem, ha nem vagyunk teljesen egyformák, de így nehéz.

És főleg, hogy ha programról van szó, sosem ajánlja, hogy csak egymással csak egymásnak

Tudom én is mondjam, de meddig? Férfiaknál is megalázó picit ha úgy érzi egy idő után, hogy nincs intimitás egy-egy programban. Kb. minden mint egy haverral

2021. ápr. 11. 18:48
 12/26 A kérdező kommentje:

10/ Hát most eléggé elgondolkodtam

Mert amiket írtál, mind romantikus gondolat és fel sem merült bennem.

Kicsi még a gyerek, szóval nehéz lenne, de egyébként most pláne úgy érzem, hogy valami nem kerek nálunk

Társas, közös fürdő, meg süti? Ezekről csak álmodom.



Lehet nem szabadott volna kérdeznem sem 😶

2021. ápr. 11. 18:52
 13/26 anonim ***** válasza:
#12 Valószínűleg nekem nem szabadott volna ezt tanácsolnom :) Minden kapcsolat más és más. Mi a férjemmel ruhában az ágyban egymás mellett fekve tudunk beszélgetni, mert akkor egyikünk sem mobilozik, de van olyan ismerősöm, akik a kádban beszélgettek (nem szexeltek vagy bármi), mert az ágyba is viszik a mobilt.
2021. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
De valamelyik nap megpróbálhattok rendelni, hogy hátha az segít ;).
2021. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 20 év házasság és 2 kamasz gyerek mellett azt mondom, hogy erőltesd egy kicsit. Mert a gyerekek felnőnek, és egyszer csak azt veszed észre, hogy a barátaik társaságát keresik, nem a szüleikét.

Engedj egy kád vizet, vigyél be gyertyát, egy pohár bort. Kérd fel táncolni, ha elaludt a gyerek. Ne a szexen legyen a hangsúly.

2021. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a feleséged vagyok. Annyira nem tudtam átkapcsolni "anya" módból, "nő" módba. A gyerek nekem akkora felelősség lett, és mindig úgy féltem, hogy valamit rosszul csinálok, féltem egyedül hagyni a picit, mert mi van ha...

Így a férjemmel kapcsolat már csak anya és apa szinten működött.


A párom hozta be az életünkbe a változast. Szervezet gyerekfelügyeletet és szó nélkül elvitt. Sosem tudtam az uticélt, meddig megyünk, minek vagy hová? Mindig ott derült ki minden.

Előszört szorongtam ettől, mert kihúzták a talajt a talpam alól. Annyira megszoktam, hogy írányítanom kell mindent is, mert nélkülem nem működik semmi jól. Úgyhogy először nagyon frusztrált voltam miatta. De a párom nem adta fel. Második alkalommal már sokkal oldottabb voltam. Jól esett nekem is kitörni a malomból. És rájöttem, hogy nekem is hiányzott ez. Pluszvakkor már túl voltunk az első ilyen programon és láttam, hogy nem dől össze a világ, ha kihagyok egy-egy napot otthon.

2021. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat

Igen, úgy látom, hogy a romantika kezd kihűlni nálunk


16. Értelek, de nálunk igény nincs. Kicsi még a gyerek, de ha rábízhatjuk már a nagyira, hogy egyedül legyenek, nem kerül veszélybe attól, hogy nem plázázni megyünk négy órára, hanem egy erdőbe romantikázni


Most is megkaptam privátban, hogy lehet azért nincs kedve a páromnak, mert én nem úgy nyúlok hozzá. Hát azért kedves hölgyek el lehet hinni, nem mindig a férfi a hibás.


De köszönöm, legalább rájöttem, hogy igenis fontos dolgok ezek, és nem csak én látom így

2021. ápr. 11. 19:24
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hozd vissza az igényét, egyébként 3 éves gyereknek olyan kicsi hogy ne lehessen nagyira bízni 1napra...

Te pedig csinalhatnal egy romantikus napot a pároddal.

Mindent megszervezve, hogy neki csak élvezni kelljen az egészet. És nem a szexre kielezve.

Séta az erdőben, rendelni kaját, megnezni egy filmet, egyutt fürdés... Ezek mind nagyon intim és romantikus dolgok lehetnek, és nem az a lényeg hogy rögtön szex legyen belőle, hanem hogy újra megismerjetek egymást.

2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egy kepzett bebiszitter el tudja latni a kisbabat. Tessek egy ceget felkeresni es megbizasi szerzodest irni. Szamlaval jojjon a bebiszitter.


Igenis szervezz szittert meg programot. Ejjeli tura ,kirandulas. Topaft,satrazas. Ami eszedbe jut.

Piknik stb!!!


Majd megszokja a feleseged,h igenis joga van kikapcsolodni anyakent.


N/38

2021. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Van nagyi-nagyik-papik, akik tudnának vigyázni, sőt más rokon, barát.

Itt rám nincs sokszor túl nagy igény.


Köszönöm a sok segítő szándékot, de ne menjünk el kérlek titeket abba az irányba, hogy nekem mi mindenen kéne még javítanom , és hogy a feleségem csak nem tud felengedni.


Én is szeretnék figyelmet és úgy, hogy ne kelljen kikövetelnem.

2021. ápr. 11. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!