Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az normális, hogy én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy én csinálok mindent itthon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy másfél éves gyerekünk a férjemmel, ő tart el minket. Nem azért, mert én lusta vagyok, jól kereső állásom volt előtte, de úgy láttuk jónak, hogy itthon maradok a gyerekkel, amíg pici. Na most azon felül, hogy én látom el a gyereket, tanulok mellette, hogy ne essek ki teljesen a munkaerőpiacról, mosok, főzök minden nap, takarítok. Ő annyit segít a házimunkában, hogy este elpakolja a konyhát (kiszedi az edényeket a mosogatógépből, beleteszi a piszkosakat és letörli a konyhapultot), ezt sem minden nap. Amúgy irodai munkában dolgozik, most épp itthonról, így bejárnia sem kell. Ezen kívül mindent, de mindent nekem kell elintéznem a ház körül. Kiégett egy villanykörte a lépcsőházban, ahova naponta többször le kell mennem, és úgy kellett könyörögnöm, hogy cserélje ki, mert én nem érem el. Az autónkat, amióta másfél éve megvan, egyszer nem takarította ki. Tavaly a téligumi sem lett kicserélve, mert nem foglalt időpontot, azt is nekem kellett volna elintézni. Egy éven át könyörögtem, hogy keressen egy könyvelőt, aki megcsinálja az adóbevallását, nem csinált semmit. Végül amikor már eljött a határidő, én kerestem valakit és intéztem el, beszkenneltem az összes iratát és leveleztem a könyvelővel (az ő keresete miatt kellett adóbevallást csinálnunk). A kertben nem csinál semmit, pici a kert, de azért néha ki kéne szedni a gazt meg lenyírni a füvet. Azt is vagy én megcsinálom vagy nincs semmi csinálva. Szabadidejében befekszik a kanapéra, mert neki pihenni kell, annyira stresszes a munkája (szerinte). Más férje is ilyen, ez normális viselkedés egy családapától? Én értékelem, hogy eltart minket, de sosem érek a dolgok végére és jól esne, ha besegítene legalább valamiben.
2021. ápr. 13. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
91%
Hogy működtek ugyanezek a dolgok, mielőtt úgy döntöttetek, hogy gyermeket szeretnétek?
2021. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd at tőle. Pl a bevallást ha nem intézi akkro nem lesz megcsinálva , majd ha ő szív miatta akkor ràjön.De így, hogy mindent megteszel jóhogy kényelmesebb neki.
2021. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Előtte dolgoztam én is, így megengedhettük, hogy kéthetente jöjjön egy takarítónő kitakarítani. És nem volt gyerek, akiről gondoskodni kell.
2021. ápr. 13. 19:45
 4/66 A kérdező kommentje:
Ha pénzbüntetést kapunk, nem csak ő szív, hanem én is. Márpedig én nem szeretek feleslegesen pénzt kidobni. Már ezerszer elmondtam neki ezeket a dolgokat, egyik fülén be, másikon ki. Az adóbevallást is mondtam neki kb. 1 évig hetente minimum egyszer, leszarta.
2021. ápr. 13. 19:47
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Nyilván hozzászokott hogy mindent te csinálsz. Állj ki magadért, és magyarázd el neki a munkamegosztást.
2021. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
11%
Ezt rosszul tudod a büntetés csak az övé, nem tőled vonnák le!! Hidd el van aki csak a saját kárán tanul.
2021. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Mivel házasok vagyunk, így közös kasszán vagyunk...
2021. ápr. 13. 19:52
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogy akkor te most semmilyen pénzt nem kapsz?
2021. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Más ötletem nincs, aki ilyen arra csak az használ ha fizikailag a saját bőrén érzi a dolgokat, a saját apám Volt ilyen végig asszisztáltam tudom....

Ha nincs megcsinálva a dolga nincs főtt kaja nincs tiszta ruhája akkor kenytelen megcsinalni pl. De a pénzt akkoris a legtöbb ember drasztikusabban észreveszi....

Ha vaalki pl gyors hajtás bírságot is kap utána már óvatosabb egy ideig biztosan....

2021. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél hozzá?
2021. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!