Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit akar valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt. Én 27 vagyok ő 30. Ha közeledek felé folyton kitér, hárít. Mintha nem esne jól neki a közelségem. De ha egy barátnőmmel írok pl. és nem mutatom, mert olyat írt a barátnőm, amit csak én lathatok. (semmi extra egyébként, csak nem szeretné, ha más is látná) akkor rögtön ideges lesz, mintha csak féltékeny lenne. De azt nem gondolom, hogy az lenne. Lényeg a lényeg régóta küzdök már azzal, hogy egyáltalán nem tekint rám nőként. Ha meg is ölel, csak olyan testvériesen, és homlok puszikat ad. Együttlétek 0. Amit nem értek, hogyha nem tekint rám nőként, és féltékeny sem szokott lenni egyáltalán, bár igaz erre még egyszer sem adtam okot és nem is szándékozom. De akkor miért nem bírja még a gondolatát sem annak, hogy esetleg mással lennék. (Mégegyszer mondom, eszemben sincs másra nézni, a gondjaink ellenére is, és a sok év után is még mindig szerelmes vagyok belé) csupán kíváncsi vagyok, próbálom megérteni, mit érezhet. Tőle hiába kérdem, az a válasza, hogy most ilyenje van. De ha én nem kellek neki, akkor miért lesz ideges ha csak azzal viccelek neki, hogy keresek olyat akit nem zavar majd a közelségem. Persze nem gondolom komolyan, csak sok éve megy ez már és néha úgy érzem kezdek elfogyni, és csalodottságomba kibukik belőlem. De sztem tudja, hogy Nem tudnék ránézni se másra. Tényleg nagyon szeretem. De már nem tudom mit tehetnék kettőnkért, hogy ez változzon.
2021. ápr. 20. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem szeret téged már,csak neki így könnyebb hogy van neki valaki..ha meg 0 együttlét,az sem kizárt hogy megcsal téged..mivel te szereted tudja hogy biztonságban van.

Csak egy bibi van;hogy ebbe te fogsz belerokkanni ,nem Ő!

2021. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez olyan birtoklasi vagy. Sokaknak az is rosszul esik ha az exe massal van es boldog, kozben ő szakitott.
2021. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Együttlétek 0"

szeretet kihelyezés 0

érzelmi intelligence kb0

bizalom irántad 0

változni nem akar. (PONT HANGOSAN) ​

Ez a kapcsolta a pasas számára értéktelen.

Hagyd ot kár lenne vele leélned vele a hátralevő 40-50 évedet.

2021. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2021. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bármennyire fáj, én is úgy érzem,hogy már egyáltalán nem szeret. De akkor mi lehet az oka hogy ezt nem mondja el? Nagyon sokszor mondtam neki,hogy tudom érzem, hogy nem szeret, nem akar engem, de legalább akkor mondja meg őszintén, nem fogok "hisztizni" viszont azzal,hogy azt mondja nincs semmi az őrületbe kerget. Tényleg nem értem mi játszódik benne.próbálom megértem miért nem mondja meg őszintén. Valahányszor közelednék hozzá, elutasít, ha hozzáérek rögtön megmerevedik, elkapja a kezem. Nem szoktam erőszakoskodni, de tényleg nagyon szeretem és nem bírom megálni, hogy ha megölel, akkor ne bújjak hozzá vagy ne érintse meg. De mondtam neki, hogy ha ennyire zavarja, akkor mondja meg őszintén meg az okát is és többet nem fogom. A birtoklási vágyat nem értem. Miért ha már nem kellek neki? És ez is Furi, ha pl. megyünk az utcán, nyúl a kezem után, megfogja. Ezeket nem értem...
2021. ápr. 20. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert jobb vagy mint a semmi. Nem akar egyedül maradni. Te tűrsz, nem kell veled szexelnie se, ellátod gobdolom mintha az anyja lennél. Te egy biztos pont vagy.

Így kényelmes. Most ha lelépne, új kapcsolatba kezdene az lehet a pénzére hajtana. Lehet gyereket akarna, otthon maradni és gürizhetne 1000el hogy megéljenek.

Lehet az új nő nem tűrne el neki mindent, domináns személyiség lenne.

Ezeket a kockázatokat nem akarja vállalni. Ott vagy te, és kényelmesen félrekúr.

Te nem tarthatsz szeretőt, mert akkor már látná hogy te is túltetted magad ezen a kapcsolaton, nem érezné magát olyan biztonságban.

2021. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szeresd tovább, tűrd el, hogy félrekefél, tiszteletlen veled, de kérlek, NE NYAFOGJ!
2021. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát képzeld már a helyébe magad te buta liba!

Ha te csinálnád ezeket,te cajon miért?! Mert rohadtul ez a kényelmes neki!!

Jól teszi,aki ilyen idióta azzal ezt kell csinálni meg akivel lehet is!!

2021. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7es hol olvastál nyafogást? Az értelmező kepességeddel baj van, nem kicsi, és beszélni sem tudsz csak alpári módon.Nagyon színvonalasan tudsz tanácsot adni.Tudom nem tehetsz róla, csak ennyi telik tőled .Én meg kérlek, ha nem tetszik a kérdésem csak görgess tovább, ne itt éld ki magad. A te nyomorodról én nem tehetek.


#8as.

Már nekem fáj a primitívséged. Elég barlanglakó stílusban beszéltek mindketten.ídióta max te vagy, meg aki képes veled bármilyen kapcsolatot létesíteni. Elég agyhalott vagy, ha te csak így sértegetsz bárkit előzmények nélkül. Szerintem te az a fajta ember vagy, aki személyesen senkinek nem mer szólni egy rossz szót sem, és így arctalanul, névtelenül éled ki magad. Jó szar lehet neked. Mindenkinek van problémája, de nem mindenki kezd el tahóskodni ok nélkül idegen emberekkel. De hát ehhez is kell egy intelligencia szintnek lennie...Ami nektek nyilvánvalóan nincs!

2021. ápr. 21. 13:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Te ok nélkül sertegettel és most Milyen felháborodott vagy ha ezt visszakapod. Sokat elárul rólad. Nem akartam hogy azt mondogassa bárki hogy minden rendben stb. De azért az elvártható szerintem, hogy ha választ kapok azt normális hangnemben. Meg lehetett volna a te válaszodat is fogalmazni úgy hogy ne sértegess ok nélkül. És igen egy intelligens ember az nem fog csak úgy le "hülye libazni " "idiótázni" és még egyébb jelző a hozzászólás egész stílusáról nem is beszélve. Olvastam már itt nagyon hülye kérdéseket is de valahogy még sem éreztem késztetést arra hogy bárkinek csak úgy beszólongassak. Te az életben is ilyen hangnemet használsz? Vagy csak itt, mert itt nincs következménye. Ha neked ez okoz örömet csak tessék, nem akadályozlak. Nyugodtan éld ki magad itt. És igen szánalmas vagy, mert az elégít ki ha minden előzmény nélkül beléallsz az emberekbe. Azt meg engedd meg, hogy magamért kiáljak, főleg ha ok nélkül csak azért, mert nem volt szimpatikus a kérdésem belém állsz. Vagy te így komunikálsz egyébként is? Bocsi ezt a primitív nyelvet nem értem,sem én sem a környezetem nem így beszél, de te ezt szoktad meg akkor nem is várok többet tőled, de ezzel a stílussal légyszi próbálkozz máshol, ahol hozzá vannak szokva ne az én kérdésem alatt.

És nyomorék az max te vagy....

2021. ápr. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!