Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséskor mikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséskor mikből derül ki, hogy a férfi valójában csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Új vagyok még a netes társkeresés terén, és tanácsokra volna szükségem ahhoz, hogy hogyan tudnám jobban/jól kiszűrni azokat, akik vagy csak szórakoznak, vagy csak szexet akarnak. Miket mondanak, írnak az ilyenek? Van valami "jellegzetességük"?
2021. ápr. 9. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Hamar rá tér a szexuális témákra
2021. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hogyan tér rá? Céloz, vagy konkrétan megmondja?
2021. ápr. 9. 21:30
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Küld egy képet a farkáról...
2021. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaj. Ez komoly? Képesek erre?
2021. ápr. 9. 21:32
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
ne is remenykedj h normalis kapcsolathoz juthatsz a neten
2021. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült pedig, igaz az nem párkeresés céljából történt, hanem a közösségi oldalon kommentelgettem valakivel, aztán privátban elkezdtünk beszélgetni a témáról amire kommenteltünk, és igy indult a kapcsolatunk. Sokáig is tartott. Azt gondoltam kipróbálom a direkt netes párkeresést, de olvasgatom hogy a legtöbb férfi ott (tisztelet a kivételnek) csak hülyíti a nőt, vagy csak szexre, amibe az online szex is beletartozik, hajtanak. Szeretném valahogy kiszűrni az ilyeneket.
2021. ápr. 9. 21:37
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

nem tudod. Nekem volt olyan baromarcu az elittarsrol, aki siman eljatszadozott 2 honapig egy dugasert cserebe..

mondjukk annyira gyatra teljesitmenye volt, hogy mashogy tuti nem jutott volna nőhöz

2021. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Értem. Aki nyilvánvaló hogy csak szexet akar, az gondolom ahogy az első is írta, hamar rátér céloz a szexre, és mellette eljátsza hogy érzelmileg is vonzódik?
2021. ápr. 9. 21:42
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi szexet akar, legalábbis döntő többsége, a kérdés itt az hogy akar-e valamit a szexen kívül.
2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Annyi történetet hallottam, hogy elbizonytalanodtam. Állítólag az is gyakori, hogy gyorsan érzelmeket mutatnak, nagyon erdeklődnek, de amikor ez viszonozva lesz, lelépnek. Teljesen elbizonytalanodtam.
2021. ápr. 9. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!