Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy az életem, nagy SZERELME mit akar valójában?

Figyelt kérdés
Van egy nő,akin nem igazán tudok kiigazodni!Hat évvel idősebb!Sokáig egy helyen dolgoztunk!Majd ő elment,és én akkor voltam 10 hónapot táppénzen,szóval semmit sem tudtam erről!Bejelöltem ismerősnek,és én kezdtem el irogatni neki!Eleinte,úgy vettem észre,hogy tartozkodó és üdvariasan ,de kicsit elutasító volt.Aztán kezdett nyitni az irányomba,mesélt olyan dolgokat,amiket az ember,nem szokott,csak úgy másnak ,vagy akárkinek elmesélni!Elég nagy köztünk a távolság,de én bevállalnám,és már többször kértem,hogy találkozzunk személyesen is,legtöbbször kedvesen ,udvariasan poénosan elutasít,vagy eltereli a beszélgetést!Ezt is mondtam neki,halottam,hogy zavarba jön,és hamar talált ,hihető kifogást!Gyakran előfordul,hogy levelezünk,majd ő hirtelen órákra eltűnik,amikor már meguntam ,rákérdeztem,és azt mondta,hogy nem tud mindig szólni,ha hirtelen dolga van!volt ,hogy nem írtam egy napig,mire ő annyit kérdezett,hogy baj van?Én szűkszavúan ,annyit írtam,hogy gondoltam dolgod van,nem zavarok,meg úgy sem fog feltűnni,mire ő ,sosem zavarom ,és nagyon is hiányzott neki,hogy nem írtam!gyakran,szűk szavú,főleg napközben,késő este,éjjel,viszont sokat és jól lehet vele beszélgetni!Ujaban már ő is szóba hozza,hogy jó lenne már találkozni,de ennyi!Tudja,hogy mit érzek iránta!De ő nem hajlandó nyilatkozni,annyit szokott mondani,hogy nagyon sok,és nagy csalódások érték már az életben!Nem tudom eldönteni,hogy most csak játszik,vagy fél egy új kapcsolattól?Sokszor már az az érzésem,hogy ha ló nincs ,jó a szamár is történet megy!?
2020. febr. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, majd lesz másik.
2020. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, még nem dolgozott fel egy közelmúltbeli szakítást, vagy kétségek közt van. Nem siettetném, majd kialakul. Nem tudom hány hónapja tart a beszélgetés.
2020. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Október óta tart,2 éve nincs senkije!Tudja,hogy hogyan érzek ,mit akarok!Ezért gondolom,hogy csak játszik,vagy ha éppen senkivel nem tud beszélgetni,akkor jó a "szamár"is!
2020. febr. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!