Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó a házasságom, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a házasságom, de mégis vágyok a csábításra. Miért van ez?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok házas, 10 éve ismerem a férjem. Ő volt az első nagy szerelmem, szinte gyerekek voltunk mikor összejöttünk. A szüleim nem díjazták a kapcsolatunkat, messze is éltünk egymástól, így elég hamar, 19 éves koromban eljegyzett, elvett, majd hozzá költöztem. Semmiféle kapcsolatom nem volt másik férfival, még másik férfi kezét sem fogtam meg, nemhogy mást.

Jó a kapcsolatunk, meg vagyunk békében, szeret engem és van szex is. Viszont én elég gyakran gondolok arra, hogy milyen lehet mással, vajon más is vonzónak tart-e. Életemben nem kacérkodtam férfiakkal, úgy érzem a férjem is a személyiségemet szerette meg. (fotó nélküli cseten ismerkedtünk meg, hónapokig nem is látott)

Mikor egyedül vagyok itthon szoktam éjszaka csetelni (név nélkül) és nagyon izgalmasnak tartom, főleg ha küldök férfiaknak képet és megdícsérnek. Másnap persze bűntudatom van. Nem lennék képes megcsalni, vele akarok maradni, de folytonos visszajelzésekre vágyom másoktól, hogy vonzó vagyok. Tőle is kapok bókokat, de azokat már olyan természetesnek veszem. Nem tudom hogyan lépjek túl ezen. Nem más férfit kívánok, jó, nyilván megnézem őket, mint mindenki más is, inkább más férfiak figyelmét.

24/nő



2021. ápr. 29. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

A választ Te magad adod meg az alapkérdésedre: soha nem fogtad meg más férfi kezét, soha nem jártál mással. Ezért van benned a kíváncsiság. Ezzel idáig nincs is semmi gond, teljesen érthető az előzmények tükrében.


DE ez a chates dolog nagyon veszélyes, és semmi másra nem jó, mint hogy a végén óriási galiba legyen belőle valamilyen módon. Hagyj fel vele, nagyon gyorsan.

A férjed pedig lehet "más", egy férfinak erre még több természetes lehetősége is van, mint egy nőnek: ez pedig az arcszőrzete. Túlzás nélkül százféleképpen lehet variálni a hosszát, a fazonját, és a végén egy "másik" férfiarc néz rád. Kérd meg, hogy a változatosság kedvéért kísérletezzen vele.

Ez a fizikai része.

A lelki része pedig, hogy kezdjetek el ismét randizni és romantikázni egymással, vegyétek le ismét egymást a lábáról, hogy ami megszokottá és természetessé vált, abba új színt vihessetek.


És ha mindenek előtt őszintén megbeszéled a férjeddel, hogy miért lenne erre szükséged, hidd el, belemegy majd a játékba a kedvedért. Sőt, talán ő is hasonlóra vágyna.


De a chatet és hasonlókat felejtsd el. Ez az a bizonyos tűz, ami meg fog égetni, ha játszol vele!

2021. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

De, képes lennél megcsalni.

Pár hónap múlva arra is találni fogsz magyarázatot.

2021. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez ilyen, 1x élünk.

Ilyenkor kellene tudni, a férjnek milyen rejtett dolgai vannak...

Ő is 1x él.

2021. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
De, előbb utóbb megcsalod. A chat izgalmas, képeket küldeni izgalmas, más ágyában lenni pedig nagyon is izgalmas. Beszélj erről a férjeddel. Én 7 éve vagyok a férjemmel, 2 éve vagyunk házasok és hasonlóan hozzád, nekem nem volt előtte senkim, ahogy írod te is, más férfi kezét sem fogtam meg soha. Mi beszélgettünk is erről még a kapcsolatunk elején, kaptam volna elhajlási engedélyt, sőt, talán még most sem zavarná annyira férjem, azt hiszem. De soha, soha nem tennék vele ilyet. Még csak chatelni sem chatelek, se névvel se név nélkül. Pláne képet nem küldök. A házasság nem rózsaszín vattacukor, hazudnék ha azt mondanám hogy sosem jutott eszembe az, milyen lenne mással, de ezek szigorúan megmaradnak a fantázia szintjén. A férjem bókjait még ennyi év után sem veszem természetesnek, és még mindig elpirulok ha dicsér. Nincs szükségem mások bókjára. Tényleg nem tudok mást tanácsolni neked, csak hogy beszélj a férjeddel és felejtsd el a chatelgetést, mert megégeted magad.
2021. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez a házasság bukta. Mint az összes gyerekfejjel köttetett
2021. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz te még más lovon ugrándozni...
2021. ápr. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert már nincs semmi izgalom benne.
2021. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Beszèld meg vele ezt ès ilyen őszintén mondd el az èrzèseid, mint ahogy itt leírtad. Sok megoldás lehet mèg a szakítás helyett, ha amúgy a kapcsolatotok jó és szeretitek egymást. Simán lehet,hogy ő is vágyik hasonló izgalmakra csak nem mondja ki, pedig nem jó az ilyen vágyakat elnyomni magadban hisz az idővel felgyűl és a kapcsolat sem marad már jó.

Egy opció lehet az is, hogy nyíltabbak lesztek szexuális tèren. Gondolok itt hármásra, klubokra, párcsere stb. Persze szigorúan lefektetett szabályokkal, hogy egyik felet se sèrtsen valami. Persze ehhez ő is kell, hogy akarjon ilyesmit, szóval az első lépés a megbeszèlès.

2021. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem életed ki magad a házasságod előtt, hajt a kíváncsiság, a kaland, a tetszeni vágyás, a változatosság.

Nem fog hagyni nyugodni ez a gondolat.

2021. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A képküldözgetéssel én a helyedben óvatosan bánnék,nehogy aztán viszontlásd magad a facebookon,vagy a férjed esetleg...

Flörtölés egy dolog,de képet küldeni,az meg másik..

Még nagyon fiatal vagy,nem most lesz hogy lenyugszol,de van olyan,aki élete végéig ilyen marad,hogy vágyódik más férfiak elismerésére is.Nem kor és állapot függvénye csak,és nem is hogy hány partnered volt korábban.Ez belülről fakad..Majd jön a gyerek és leköti a fölösleges időd,és energiáid.

2021. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!