Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más házasságokban ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más házasságokban ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A feleségemmel, még nincs egy éve hogy összeházasodtunk, 4 éve vagyunk együtt. Én 2-3 naponta reggel szoktam borotválkozni, és a feleségem simán bejön közben arcotmos, bekrémezi magát, fogatmos, felköti a haját, felveszi a szemüvegét (általában este a fürdőszobában szokta hagyni zuhanyzás után) meg ilyenek, általában még pizsamában. Aztán kimegy és reggelit csinál, meg pakol be nekem ebédet. Már kb fél éve (mióta ő otthonról dolgozik), ez a rutin, de engem valahogy zavar a jelenléte, ilyenkor feszült leszek. Nem szólok neki, mert szerintem ez normális dolog a részéről, csak engem nagyon zavar. Ez nálatok normálisnak számít, velem van a baj? 28F

2021. ápr. 22. 16:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgy érzed, hogy ezzel megsérti a privát szférádat, szerintem érdemes neki megemlíteni. Valószínűleg neki meg sem fordult a fejében, hogy ez téged zavarhat.
2021. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van olyan hogy zavar ha mászkál a fürdőben. Baromi egyszerűen megoldottuk.

Ha bent van egyikünk és nyitva hagyja az ajtót, akkor kérdés nélkül jön-megy a másik, így senkit nem zavar a dolog. Ha becsukom a fürdő ajtót akkor tiszteletben tartja és esze ágában sincs bejönni. Oda vissza valahogy ez nálunk megbeszélés nélkül működik.

2021. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ez normálisnak számít, reggel szoktunk úgy készülődni, hogy mindketten egyszerre vagyunk bent a fürdőben, nálunk ez nem probléma. Beszélgetni nem nagyon szoktunk, nem vagyok túl élénk korán, de a jelenléte nem zavar.

Ha téged ez zavar, beszéld meg vele, hogy te ilyenkor örülnél, ha kicsit egyedül hagyna. Simán lehet, hogy neki meg se fordult a fejében, hogy ezzel bármi gond lenne.

2021. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Csomagol neked ebédet? Egyelek meg.
2021. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj de ha ilyen apróságot nem tudtok megbeszelni, garantalt hogy nem lesz jó hazassag.

Ennyire nem felhetsz attol hogy mit szól.

2021. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nincs ilyen probléma, mert annyira kicsi a fürdőszobánk, hogy egy ember éppen elfér benne 😁
2021. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
Minek nősültél? Miért nem telik 2 fürdőre?
2021. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mondd neki, hogy "szivem, lehetne, hogy ne egyszerre hasznaljuk a furdot, hanem mondjuk en megyek elsore, utana meg te? Nyugi, igy is lesz idod reggel mindenre a home office kezdete elott, mert en meg, hogy idot sproljak neked holnaptol sajat magamnak csinalok reggelit es tobbet az ebedemet sem kell elcsomagolnod helyettem. "
2021. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az az egyszerű szabály ha valaki bent van a fürdőben, hogy

nyitott ajtó = szabad bejönni

csukott ajtó = ne gyere be

Kész, ezt mindketten betartjuk, soha nincs konfliktus.

Ilyen fésülködés, kézmosás alatt általában mi is bemászkálunk egymáshoz.

2021. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Sosem értettem, hogy nem lehet kibirni azt az időt, míg más van bent.
2021. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!