Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elvált a férjétől, mert az nem csinált otthon semmit? ( van 3 gyerek is)

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ennyire gáz, de mostanában semmit, de semmit nem akar itthon megcsinálni...ha valamire megkérem, nagy duzzogva összecsapva megcsinálja. Már kedvem sincs megkérni...ha megcsinálom helyette, kiakad...miért nem vártam meg...elegem van. Napi 8 órát melózik, irodában...anyagilag jól állunk.

2021. máj. 16. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy eddig nem így volt, csak eddig nem volt 3 gyereketek! Mi lenne, ha a válás bedobása helyett leülnétek ezt megbeszélni?
2021. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Visszagondolva lehet, hogy eddig is így volt, csak nekem több idöm jutott mindent megcsinálni helyette, most meg borult a bili. Tegnap is megkértem, nyírja le a füvet...nagy puffogva a felét lenyírta...ő volt a hős...a felét meg fogalmam sincs mikor nyírja majd le...
2021. máj. 16. 14:14
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem 3 gyerek után kellene gondolkozni. Ha meg anyagilag jól álltok, akkor hasznosabb lenne 5-10e-ért fogadni valakit, aki lenyírja a füvet, a férjed meg hasznosabb lenne, ha a gyerekekkel foglalkozna.
2021. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Miért kell megkérni? Gondolom szép hangnemben mondhattad neki.

Nálunk is én vágom a füvet. Még egyszer sem morgott az asszony, hogy holnap vágjam le. Ha szólna sosem vágnám. Kb 2 hetente levágom s kész. Ez kb 30 éve így megy.

2021. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A fűnyírás csak egy példa volt, egy csapot, egy konnektort, egy autó kitakarítást, fák metszését, rendrakást az udvaron...sorolhatnám. Az ismerősi körünkben vannak ilyen ezermesterek, akik mindig mókolnak valamit...neki eszébe nem jutna...a műhelye úgy néz ki, mint egy atomrobbanás. Miért nincs rá igénye? Őt nem zavarja?
2021. máj. 16. 14:48
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
B+, ő nem ezermester típus; bár nem értem minek neki műhely.. Vannak ilyen ismerőseid, miért nem hozzájuk mentél?
2021. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Párszor hívj át ilyen ezermestert, de minél jóképűbb legyen. Úgy időzíts, hogy még ott legyen, mikor hazér.

Pár alkalom után elkezdi megcsinálni.

2021. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a furcsa, hogy ilyenért mint a fűnyírás szólni kell. Magától nem látja?
2021. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy mondtam neki, megfizetek egy kertészt, de arról szó sem lehet! Mit szólnának a szomszédok, meg a rokonok, hogy ő még ezt sem csinálja meg...mindenért szólnom kell, felőle aztán térdig is érhetne a fű...pl. Hazaér, megkajál, leül a legnagyobb gyerekkel xboxozni, játszok a gyerekkel címszóval..néha a két kicsivel is elvan, de velük nem sokáig. Kb. ennyi egy estéje.
2021. máj. 16. 15:59
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ohh woww, szóval az első gyereknek szültél még három gyereket. Hármat!

Ilyenkor már nincsenek szavaim kb :)

2021. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!