Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elvált a férjétől, mert az nem csinált otthon semmit? ( van 3 gyerek is)

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ennyire gáz, de mostanában semmit, de semmit nem akar itthon megcsinálni...ha valamire megkérem, nagy duzzogva összecsapva megcsinálja. Már kedvem sincs megkérni...ha megcsinálom helyette, kiakad...miért nem vártam meg...elegem van. Napi 8 órát melózik, irodában...anyagilag jól állunk.

2021. máj. 16. 13:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tényleg elgondolkodtató, hogy minek lett 3 gyerekünk? Mindig tudott ígérgetni, hogy majd a jövő héten, majd ekkor majd akkor...eddig hittem neki, de ma már ha meghallom, hogy majd....már borsózik a hátam...azon gondolkodom, vajon könnyebb lenne-e egyedülálló anyaként?
2021. máj. 16. 17:34
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Visszagondolva lehet, hogy eddig is így volt, - tehát TUDTAD, hogy nem csinál semmit, mégis kellett a három kölyök. Gratulálok, de sajnos edd meg, amit főztél.
2021. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet vajon egy ilyen emberre bármivel is hatni? Megváltozhat valamitől? Vagy örökre ilyen marad? A gyerekei szeretik, biztosan megtörnének, ha szétmennénk. Nem iszik, nem cigizik, nem nőzik, hazaadja a fizetését, tehát nem rossz ember. Csak ez a lustaság borzasztó.
2021. máj. 16. 18:19
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Arra akarod nevelni a gyerekeidet, hogy a nő az csicska, akinek napi 18 órát kell dolgozni, a férfi meg az isten? Mert jelenleg ezt csinálod.

Ha fiad van, szörnyű férfit nevelsz belőle (olyat mint az apja) ha lányod van, azt tanítod neki, hogy a nők ennyit érdemelnek összesen, és neki is csicskulnia kell a pénisznek aki elveszi.

2021. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjed megváltozni nem fog. Ő ilyen maradj. Fogadj valakit a kertbe, akár bejáronőt a házba. Nem kell szólnod neki előre. Felesleges tudnia. Majd legfeljebb veszekszik utólag. Akkor azt valaszolnám neki, hogyha látom,hogy meg is csinalta, akkor nem fogom hívni a kertészt. De amíg csak ígérget, jön a kertész. Ha anyagilag megtehetitek, én inkább így csinálnám a helyedbe. De emiatt nem válnék. És időnként hívhatsz a házba is takarítónőt. Ne minden rád maradjon. Az pedig, hogy mit szólnak a szomszédok, rokonok, szb, kit érdekel. Miért a válás jobb? Ahhoz mit szólnának? Kit érdekel?
2021. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Te is dolgozol? Vagy "csak" a háztartást viszed?
2021. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Dolgozom! 8-tól 16-ig. A férjem hamarabb megy, mert messzire jár dolgozni és 17.30-ra ér haza minden nap.
2021. máj. 17. 17:07
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

Bocsi a kérdésért, csak így más a dolog.

Ha dolgozol, gyereket nevelsz és háztartást is viszel teljesen egyedül, akkor egy igazi szuperhős vagy. :)

Viszont ha a férjed messzire jár dolgozni, akkor az utazás azért eléggé le tudja szívni az embert, még akkor is, ha amúgy irodában dolgozik.

Hétvégére kellene csinálnotok egy beosztást, hogy ki mit takarít. Ha már elég nagyok a gyerekek, akkor őket is be lehet vonni a takarításba, nekik is jobb, ha nem akkor kell megtanulniuk ezeket a dolgokat, amikor kirepülnek otthonról.

A napi teendők sajnos így is rád maradnak, de lehet, hogy jobban is jársz vele, ha nem a férjed rakja be a mosást, illetve nem ő főz meg :D

2021. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem fog változni.

Én ezért váltam el,de nálunk nem volt gyerek.

A jelenlegi helyzetedből próbáld meg a legtöbbet kihozni.

Azt mondtad jól álltok.

Én nem foglalkoznék a duzzogással,hanem hívnék valakit,aki megoldja.

Nem csinálnék patáliát,csak ha hisztizik,akkor annyit mondanék,hogy tőlem ennyi telik a probléma megoldására.


Ha az ilyesmi nem ösztönzi kicsit,akkor semmi nem fogja.

Egyébként szerintem nagyon gyorsan beleszokik majd,hogy vége a szekálásnak.


Ha azzal érvel,hogy mert mit szólnak a szomszédok?Akkor kérdezd meg,hogy az miért zavarja hogy ők mit szólnak,az meg miért nem,hogy te mit szólsz,ha sosincs megcsinálva semmi?

2021. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Rengeteg érv szól ellene, de van, ami mellette...nem veszekszünk, ha én valamivel elmaradok, sosem szól érte! Viszont valamiért engem már nagyon zavarnak ezek a félkész dolgai, hogy mindenbe csak belekap és otthagyja.

Lehet tényleg megpróbálok hívni valakit/valakiket...meglátom mit reagál. Egyedül még nehezebb lenne a gyerekekkel. Meg az nekik sem jó...

2021. máj. 18. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!