Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van okom gyanakodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom gyanakodni vagy hülyeség az egész? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jó a kapcsolatom, sose adott okot féltékenységre, a telefonjának tudom a jelszavát, szoktam használni is, mert jobb mint az enyém. Viszont most történt egy olyan hogy egy csaj reakciókat küldött a közös képeinkre, amikor számon kértem olyanokat írkált hogy a páromat kérjem számon meg ismeri. A párom a szemem láttára írt neki hogy ne hazudozzon és soha nem is volt köze hozzá, miért csinálja ezt? Egyébként tény hogy ismerőse volt, de régen mondta hogy sok csajt visszajelölt mikor szingli volt és lájkolta a képét, de személyesen nem ismeri. Amúgy a profil elég kamugyanus, modell képei vannak és csak pasi ismerősei. Egyébként lakhelye is messze van tőlünk. Lehet csak valaki kavarkodni akar? Ti mit tennétek a helyemben?
2021. máj. 18. 08:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként azt még tudni kell hogy nem jár sehova, csak dolgozni, akkor is napközben sokszor beszélünk
2021. máj. 18. 08:10
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos vannak ilyen nők akik unalomból ráakaszkodnak idegen férfiakra.
2021. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Simám röhög rajtatok. Ennxi csak.
2021. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a férjed, neked kell tudnod mennyire megbízható. Sajnos előfordult ilyesmi nálunk is, az egyik családtagja csinált kamuprofilt és ott irogatott a férjemnek. Szerencsétlen nem tudta, hogy együtt válaszolgatunk neki és csak röhögünk. De abban az időben én is kaptam még sms-t is ismeretlen számról, hogy jó volt velem az előző éjszaka (pedig a férjemmel voltam).


Én egy ilyen üzenetnél azonnal tudnám, hogy valaki szórakozik és sz.rt kever, mert maximálisan megbízom a férjemben, ahogy ő is bennem.

2021. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is megbízok benne, csak dühítő
2021. máj. 18. 08:47
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon megbízol benne ha egy idegen nő lájkolásán hisztizel.
2021. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a lájkolás a baj, hanem a közös képünkre küldött mérges fejet, amit nem tudtam hova tenni
2021. máj. 18. 09:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen max röhögnék egyet, ennyit ér a történet. Nem vagy egy könnyű eset, ha egy ilyen piti szarságon képes vagy kiakadni meg gyanakodni meg annyit foglalkozni vele, hogy még kérdést is kiírj róla.
2021. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! :D csak simán keverni akar, a párod tiltsa le, aztán ennyi.
2021. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak valaki kavarkodni akart
2021. máj. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!