Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van okom gyanakodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom gyanakodni vagy hülyeség az egész? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jó a kapcsolatom, sose adott okot féltékenységre, a telefonjának tudom a jelszavát, szoktam használni is, mert jobb mint az enyém. Viszont most történt egy olyan hogy egy csaj reakciókat küldött a közös képeinkre, amikor számon kértem olyanokat írkált hogy a páromat kérjem számon meg ismeri. A párom a szemem láttára írt neki hogy ne hazudozzon és soha nem is volt köze hozzá, miért csinálja ezt? Egyébként tény hogy ismerőse volt, de régen mondta hogy sok csajt visszajelölt mikor szingli volt és lájkolta a képét, de személyesen nem ismeri. Amúgy a profil elég kamugyanus, modell képei vannak és csak pasi ismerősei. Egyébként lakhelye is messze van tőlünk. Lehet csak valaki kavarkodni akar? Ti mit tennétek a helyemben?
2021. máj. 18. 08:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Megsúgom angyalom totál mindegy hogy ez mi volt, de a párod előbb utóbb úgyis fejre fog állni

Milyen házasság már az, ahol a férj csak dolgozni jár és haza, és még a munkában is felhívjátok egymást sokszor.


Totál akaszkodós, fullasztós, már megbocsáss.

2021. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem csak dolgozni jár meg haza, nagyon sok helyre járunk. Akár milyen hihetetlen ő nem igényli, hogy kocsmázni meg bulizni járjon a haverokkal, ez elején eljártunk külön, de senki nem érezte jól magát. Amúgy ha akarna mehetne. Nem értem sokan miért hiszik azt hogy az a normális kapcsolat ahol az egyik megy jobbra a másik meg balra...
2021. máj. 20. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!