Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 27 évesen vesztettem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen vesztettem el a szüzességemet, és hozzá mentem az első nőhöz az életemben. Nem jött be sajnos. Van még ekkora marha, mint én?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Hat igen.


Biztos van.


Ajanlom figyelmedbe ezt a kerdest: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1116..


Sajnos aki hasonlo helyzetbe kerult az eletben mint te az nagyon tapasztalatlan. Ez sok szempontbol nem jo. Nem csak abbol, hogy nem fog tetszeni sok nonek, de minel tobb tapasztalatod van kapcsolatugyileg annal jobban ismered meg magadat is, hogy tenyleg mit akarsz egy partol.

2021. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
a no megy hozza ferfihez es nem a ferfi a nohoz.. tanulj meg fogalmazni.
2021. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Te mentél hozzà? :D

Amúgy viccet félretéve,van ilyen.Annyira nem gáz,legalább tapasztaltabb lettèl.

2021. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem kezdenék szűz pasival. A tapasztalat pótolható, de úgyis elhagy.
2021. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy az mekkora marha aki 4x házasodott és mindegyik zátonyra futott neki. Ilyen is van ám.
2021. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hülyeség nem kortünet, és semmi köze a szexuális tapasztalathoz. Semmi garancia nincs arra soha, hogy jól fogsz dönteni.
2021. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Én értem a Kérdezőt, sokszor van, hogy a nő veszi férjül a férfit. Ez az alá- fölé rendeltségi viszonyokat is meghatározza. Válj el Kérdező, még előtted az élet.
2021. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!