Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság. Bármit teszel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság. Bármit teszel, hiába hozod ki magadból a 110%-ot kevés vagy. Soha semmi nem jó. Voltál már így?

Figyelt kérdés
Dolgozom. Amit tudok megteszem. De úgy érzem soha nem leszek elég jó a feleségemnek. Nem tudok venni házat. Panelra futotta. 2 gyerkőc is van. 1 közös. Külön alszunk, külön szobában. Évek óta. Szex is talán 3 éve. Nem tudom. Ha próbálom is szóra bírni, csak veszekedés , a másik hibáztatása. Mint egy lakótárs, de annál rosszabb. Gyerekek kicsik még nagyon, 8-10 évesek. Örlődöm és kezdek kikészülni.. 40F
2021. jún. 17. 01:16
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Próbáltam helyre hozni, beszélni vele. De mindig én vagyok a hülye. Anyósék és szívják a vérem, kapom az ívet. Annyira elegem van, komolyan. Legszívesebben kiugranék. Gitározom, próbálok a zenébe menekülni, de nem sokat segít. Jól keresek, de sajnos nem eléggé. kb 500e. Közben szinte mndent én fizetek a lakáshitelt is. Ő kapja a 26e-t. Erre mondja, hogy más normális férfi fizeti a nő sminjét meg ruhákat, fodrászt. Már gondoltam arra is, hogy félre kacsintok. Tudom gusztustalan, de idegileg nem tudom meddig bírom.
2021. jún. 17. 01:24
 2/40 anonim ***** válasza:
45%
Mazoista vagy, barátom? Nyilván félre kell lépni. Ki akarna egy ilyennel együtt lenni? Miért lenne gusztustalan olyannal félrelépni, aki leszar magasról, és semmi nem jó neki? Lelépni nem tudsz? Az lenne a legjobb. Hihetetlen vagy.
2021. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő,de így az öregek viselkednek,legalább is nagyobb számban az alvásnál.

Őszintén szólva ennek így sok értelme nincs,te próbálsz javítani hosszú ideje,de a feleséged nem hajlandó,csak veszekedni tud.

Nem szeretnék semminek az elrontója lenni,nem lehet hogy csal valakivel?

Próbáld meg kettesben megeszélni vele a dolgokat,gyerekeket hétvégére vigyétek el egy jó ismerőshöz,ti pedig ülketek le az asztalhoz és beszéljétek,de az elején ki kell jelenteni hogy nem fogtok veszekedni ha nem higgadtan fogtok beszélni és senki se vághat egymás szavába.

Higgadtan kell megeszélni a dolgokat,kérdezd meg tőle mi a baj? Párterápiára is el mehetnétek.

Ha semmit sem akar az ég világon,nem jutsz előrébb augusztusig,akkor jobb ha külön váltok,bár lehet itt az időpontot el tolni év végéig csak haladjatok,ha egy csepp javulás sem lesz 2 hónap alatt,jobb ha elengeditek egymást.

2021. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nyilván amíg dolgozom és távol vagyok napi 10 órát kb + egyéb addig Ő van a gyerekekkel. Ezt én becsülöm és soha nem tettem szemrehányást. Csak valahogy mindig kevésnek érzem magam. Többször közeledtem is hozzá ez idő alatt. Megcsókolni stb. ELhúzta a száját. Ő hozzáteszem nem is próbálkozott egyszer sem. Kialudt a tűz? Sok minden közrejátszik az tény, de már nem tudom mi tévő legyek....
2021. jún. 17. 01:31
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem felrelepni, mert az gusztustalan. Inkabb valj el, igy talalhatsz olyan not, aki hozzadvalo es nem utasit vissza.
2021. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Van egy családi ház (szüleim háza, meghaltak sajnos), bátyám lakik benne a fiával. Van benne részem kb 1/4 de nem tudnak kifizetni se eladni nem akarják. Feleségem meg mondja, hogy miért nem adják már el és kapom meg ami jár meg adjuk el a mostani lakást és veszük egy kertest. Mert, hogy azért ilyen mert nem érzi jó magát a panelban.
2021. jún. 17. 01:39
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Hát én azt látom h szét vagy kinozva és vissza fogod magad.
2021. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam a váláson is. Mert az elöző házasságából is van egy lánya. Együtt élünk 4-en. De nem tudnék hétvégi apuka lenni. Ha hazajövök köszönök, nem is szól. Kérdeztem már nem is tudom hányszor(mikor otthon voltam, pl hétvégén, miko nem dolgoztam). Mihez lenne kedvük? Ne menjünk valahova? Semmi reakció. Aztán meg mikor felhozom, hozzám vágta, hogy bezzeg a lányunk osztálytársának az apja viszi őket minden hova.... kiakasztott
2021. jún. 17. 01:46
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni az ilyen nőket… persze ha nem foglalkoztok vele, a kapcsolat elromlik, ez mindkettőtök hibája. De neki ez így jó? Nulla intimitással, nulla kommunikációval? Gyakorlatilag ő egy egyedülálló 2 gyermekes anya, te meg ha meggebedsz sem vagy elég jó neki, de annyi gerince nincs, hogy lezárja. Nagyok a gyerekek, gondolom dolgozik, meg tudna élni nélküled is.


Én a helyedben biztosan elválnék és keresnék egy normális, hozzám illő társat. Fiatal vagy még, most kell lépni. És ezt úgy mondom, hogy kisgyerekes nő vagyok, és kifejezetten válás ellenes. De teszek is azért, hogy fel se merüljön a gondolata, a férjem a másik felem.

Kitartást!

2021. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
3-as. Próbáltam higgadtan nem egyszer, hidd el. De már szóban nem is tudunk beszélni. Otthon vagyunk és ha kell valami rámír facebookon(gyerekek végett, sulival kapcsolatban). Szerintem ez nem normális
2021. jún. 17. 01:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!